Aleksandr "Sasha Model” Muzheiko początkowo podczas gali FAME Friday Arena 1 miał zmierzyć się z Krystianem Wilczakiem. "Krycha" wypadł jednak z tego starcia przez kontuzję, a jego miejsce na karcie walk zajął Dawid Malczyński. Kto wygra walkę Sasha vs Malczyński?

Sasha vs Malczyński - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Sasha vs Malczyński dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Sasha vs Malczyński znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Sasha vs Malczyński

Kursy na Sasha vs Malczyński, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Mimo tego, że Dawid Malczyński miał znacznie mniej czasu na przygotowania do tej walki, to on jest faworytem bukmacherów. Kurs na zwycięstwo Malczyńskiego wynosi 1.35, natomiast na Sashę 2.75.

Typy na Sasha vs Malczyński - FAME Friday Arena 1

Typy na Sasha vs Malczyński, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Wydaje się, że po stronie Sashy będzie tylko siła. Doświadczenie, umiejętności i wydolność powinny przemawiać bowiem za Dawidem Malczyńskim. Poprzedni rok był dla Malczyńskiego bardzo udany. Zanotował on dwa zwycięstwa w pierwszych rundach z Pawłem "Ponczkiem" Sikorą oraz Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Co prawda kurs na Polaka nie jest wysoki, jednak wygrana Dawida wydaje się dość pewnym typem.

TYP: Dawid Malczyński
KURS: 1.35

Typy na Sasha vs Malczyński - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Sasha vs Malczyński? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.