W walce otwarcia gali FAME Friday Arena 1 kibice zobaczą walkę raperów. Kornel "Koro" Regel zmierzy się z Piotrem "Edzio" Byliną. Pojedynek ten początkowo miał odbyć się na gali High League 7. Kto wygra walkę Koro vs Edzio?

Koro vs Edzio - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Koro vs Edzio dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Koro vs Edzio znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Koro vs Edzio

Kursy na Koro vs Edzio, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów to Kornel Regel jest zdecydowanym faworytem. Kurs na zwycięstwo Koro wynosi bowiem zaledwie 1.28, natomiast na Piotra Bylinę 3.10.

Typy na Koro vs Edzio - FAME Friday Arena 1

Typy na Koro vs Edzio, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Dla obydwu będzie to dopiero druga walka w karierze. Obaj wygrali swoje debiutanckie starcia, Koro jednogłośnie pokonał Patryka "Rybę" Karasia, natomiast Edzio już w pierwszej rundzie poddał Czuuxa.

Walka ta zapowiada się na bardzo zaciętą. Wydaje się, że obaj zawodnicy dysponują podobnymi umiejętnościami, a o wyniku mogą zadecydować detale. Przy okazji takich starć często o wyniku muszą decydować sędziowie. Według nas podobnie może być i w tej walce.

TYP: Pełen dystans
KURS: 1.70

Typy na Koro vs Edzio - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Koro vs Edzio? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.