Podczas gali FAME Friday Arena 1 do startów po blisko pięciu latach przerwy powróci Piotr Tyburski. Brat Pawła stanie do walki z Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim. Kto wygra walkę Tyburski vs Zadyma?

Tyburski vs Zadyma - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Tyburski vs Zadyma dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Tyburski vs Zadyma znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Tyburski vs Zadyma

Kursy na Tyburski vs Zadyma, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Przez długi czas kursy na obu zawodników były identyczne i wynosiły 1.82. Jednak w ostatnim czasie minimalnym faworytem stał się Zadyma. Kurs na zwycięstwo Tomasza Gromadzkiego aktualnie wynosi 1.68, natomiast na Piotra Tyburskiego 2.00.

Typy na Tyburski vs Zadyma - FAME Friday Arena 1

Typy na Tyburski vs Zadyma, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? W tej walce największą zagadką jest dyspozycja Piotra Tyburskiego. Swoją ostatnią i jedyną do tej pory walkę stoczył na FAME MMA 2, czyli blisko pięć lat temu. Zadyma natomiast jest znacznie bardziej doświadczony i regularnie toczy pojedynki.

Mimo tego, w tym starciu stawiamy na Tyboriego. Jeśli Alan Kwieciński był w stanie obalać Gromadzkiego, to Tyburski, który jest większy i silniejszy, powinien to robić z jeszcze większą łatwością. Jeśli Piotr podejdzie do tej walki z dobrym planem taktycznym to ma narzędzia, aby pokonać bardziej doświadczonego Zadymę.

TYP: Piotr Tyburski przez decyzję
KURS: 3.25

Typy na Tyburski vs Zadyma - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Tyburski vs Zadyma? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.