W walce wieczoru gali FAME Friday Arena 1 dojdzie do starcia na zasadach K-1 w małych rękawicach. Zmierzą się w nim Jakub "Kubańczyk" Flas oraz Alberto Simao. Kto wygra walkę Kubańczyk vs Alberto?

Kubańczyk vs Alberto - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Kubańczyk vs Alberto dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Kubańczyk vs Alberto znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Kubańczyk vs Alberto

Kursy na Kubańczyk vs Alberto, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów ten pojedynek powinien wygrać Jakub Flas. Kurs na zwycięstwo Kubańczyka wynosi 1.40, natomiast na Alberto Simao 2.60.

Typy na Kubańczyk vs Alberto - FAME Friday Arena 1

Typy na Kubańczyk vs Alberto, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Kubańczyk jak na razie jest niepokonany. Popularny raper jak na razie ma na swoim koncie trzy walki i wszystkie z nich wygrał już w pierwszej rundzie, dosłownie miażdżąc swoich rywali. Alberto natomiast w debiucie wygrał na punkty z Marcinem Dubielem, a w kolejnej walce przegrał w drugiej rundzie z Pawłem Tyburskim.

Naszym zdaniem Kubańczyk powinien z dużą łatwością rozprawić się z Alberto. Formuła pojedynku sprawia, że Flas będzie czuć się bardzo komfortowo. Nie od dziś bowiem wiadomo, że najmocniejszą bronią Kubańczyka są bardzo mocne kopnięcia. Alberto natomiast w swoich dotychczasowych walkach nie pokazał się z najlepszej strony, dlatego wątpliwe, że będzie w stanie stawić opór jednemu z najlepszych stójkowiczów we freak fightach.

TYP: Jakub "Kubańczyk" Flas przez KO, TKO, DQ
KURS: 1.80

Typy na Kubańczyk vs Alberto - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Kubańczyk vs Alberto? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.