Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk, będący na fali dwóch zwycięstw z rzędu, powróci do klatki na gali FAME Friday Arena 1. Jego kolejnym przeciwnikiem będzie były reprezentant Polski w piłce nożnej - Piotr Świerczewski. Kto wygra walkę Świerczewski vs Daro Lew?

Świerczewski vs Daro Lew - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Świerczewski vs Daro Lew dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Świerczewski vs Daro Lew znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Świerczewski vs Daro Lew

Kursy na Świerczewski vs Daro Lew, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów Szymon Bajor jest w tym pojedynku skazany na porażkę. Patrząc jednak na dominujące występy de Friesa w ostatnim czasie, te przewidywania nie mogą dziwić. Kurs na zwycięstwo aktualnego mistrza wynosi zaledwie 1.17, natomiast na reprezentanta Polski aż 5.05.

Typy na Świerczewski vs Daro Lew - FAME Friday Arena 1

Typy na Świerczewski vs Daro Lew, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Daro Lew jest po dwóch zwycięstwach z rzędu. Trzeba jednak pamiętać, z kim się mierzył w tych pojedynkach. Ludwiczek oraz Natan Marcoń z pewnością nie należą do wymagających przeciwników, nawet jak na standardy freak fightów. Piotr Świerczewski na swoim koncie ma jedną walkę, w której pokazał się z bardzo dobrej strony. Starcie z Kaźmierczukiem będzie dla niego powrotem do klatki po ponad 3 latach.

Ostatnie wygrany z pewnością podbudowały mentalnie Daro Lwa. Świerczewski jednak to sportowiec z krwi i kości, a dodatkowo jest trenowany przez Mirosława Oknińskiego, który zna wszystkie słabości Kaźmierczuka. Jeśli Świerczewski narzuci dużą presję to Daro Lew najprawdopodobniej się pogubi i nie zdoła wytrzymać naporu rywala.

TYP: Piotr Świerczewski przez KO, TKO, DQ, Poddanie
KURS: 1.52

Typy na Świerczewski vs Daro Lew - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Świerczewski vs Daro Lew? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.