Na gali FAME Friday Arena 1 dojdzie do tylko jednej walki kobiet. Zmierzą się w niej Olga "Nanami Chan" Sałacka oraz Elizabeth "Lizi” Anorue. Kto wygra walkę Nanami Chan vs Lizi?

Nanami Chan vs Lizi - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Nanami Chan vs Lizi dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Nanami Chan vs Lizi znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Nanami Chan vs Lizi

Kursy na Nanami Chan vs Lizi, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Eksperci oraz bukmacherzy uważają, że Lizi powinna bez najmniejszych problemów poradzić sobie z przeciwniczką. Kurs na zwycięstwo Elizabeth Anorue wynosi zaledwie 1.12, natomiast na Nanami Chan aż 4.75. Warto zaznaczyć, że Liza jest największą faworytką na całej karcie walk FAME Friday Arena 1.

Typy na Nanami Chan vs Lizi - FAME Friday Arena 1

Typy na Nanami Chan vs Lizi, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? W swojej pierwszej walce Lizi mimo porażki zaskoczyła wielu kibiców, pokazując się niezłej strony w starciu z Dominiką Rybak. Nanami Chan zadebiutuje na FAME Friday Arena 1, dlatego jej umiejętności jak na razie są owiane tajemnicą.

Mówi się, że Nanami Chan trenuje już od dłuższego czasu. Jeśli to prawda to jej walka z Lizą może być bardzo wyrównana i zacięta. Już od dłuższego czasu walki kobiet we freak fightach stoją na wyższym poziomie niż na początku. Jeśli w przypadku tego starcia będzie podobnie, to powinniśmy zobaczyć co najmniej jedną pełną rundę.

TYP: Powyżej 1,5 rundy
KURS: 1.90

Typy na Nanami Chan vs Lizi - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Nanami Chan vs Lizi? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.