Podczas gali FAME Friday 1 dojdzie aż do trzech walk w formule K-1 w małych rękawicach. W jednej z nich Paweł Tyburski zmierzy się z Michałem Pasternakiem. Kto wygra walkę Pasternak vs Tyburski?

Pasternak vs Tyburski - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Pasternak vs Tyburski dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Pasternak vs Tyburski znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Pasternak vs Tyburski

Kursy na Pasternak vs Tyburski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W tej walce bukmacherzy faworyzują znacznie bardziej doświadczonego Pasternaka. Kurs na zwycięstwo Wampira wynosi 1.38, natomiast na Pawła Tyburskiego 2.65.

Typy na Pasternak vs Tyburski - FAME Friday Arena 1

Typy na Pasternak vs Tyburski, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Michał Pasternak to bez wątpienia świetny zawodnik MMA. Ta walka odbędzie się jednak w K-1. Paweł Tyburski zdążył już udowodnić, że jest bardzo dobrym stójkowiczem. Przez ciosy wygrywał między innymi z Adamem Soroko, Łukaszem Lupą czy Alberto Simao.

Dobrym materiałem poglądowym przed typowaniem tego starcie jest walka Pasternaka z Szeligą, która również odbyła się w K-1. Warto zaznaczyć, że Szeliga był w stanie trafiać Pasternaka w pierwszej rundzie i najprawdopodobniej wygrał ją nawet na kartach punktowych. Tyburski ma znacznie lepsze warunki fizyczne od Szeligi, a także jest szybszy i z pewnością nie zmęczy się tak szybko jak były kulturysta. Jeśli Pasternak miał problemy z Szeligą, to Tybori ma duże szanse na wygraną.

TYP: Paweł Tyburski
KURS: 2.65

Typy na Pasternak vs Tyburski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Pasternak vs Tyburski? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.