[blok_bonus]

Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski vs Michał „Boxdel” Baron, czyli walka debiutanta z potężnym włodarzem FAME MMA. Kto okaże się górą podczas bezpośredniego pojedynku na gali FAME MMA 11?

Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski vs Michał „Boxdel” Baron FAME MMA 11

O walce Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski vs Michał „Boxdel” Baron nie mówiło się przed jej ogłoszeniem wcale. To, że Maksymalnie zadebiutuje w FAME MMA, stało się jasne, natomiast fakt, że jego rywalem będzie Boxdel, zaskoczył wszystkich. Zawodnicy umówili się, że Baron na ważenie wniesie mniej niż 110 kilogramów, żeby różnica wagi między nimi nie była aż tak duża.

Kto wygrał walkę Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski vs Michał „Boxdel” Baron?

O tym, kto wygrał walkę Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski vs Michał „Boxdel” Baron, dowiemy się w sobotni wieczór. Wcześniej zakłady bukmacherskie Betclic oferują możliwość wytypowania tego, jak przebiegnie ten pojedynek i kto okaże się w nim zwycięski. Minimalnym faworytem jest bardziej doświadczony i cięższy od swojego rywala Boxdel. Kurs na jego wygraną wynosi 1.75.

Galę FAME MMA możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Wynik walki Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski vs Michał „Boxdel” Baron

Wynik walki Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski vs Michał „Boxdel” Baron pozostaje więc sporą niewiadomą. Mający sporo obowiązków wokół gali Boxdel z pewnością nie trenował tak ciężko, jak jego debiutujący w klatce przeciwnik. Ziółkowski do pojedynku przygotowuje się w warszawskim klubie Uniq i wielu obserwatorów podkreśla, że na przestrzeni ostatnich miesięcy poczynił naprawdę solidne postępy, jeśli chodzi o MMA.

Opis walki Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski vs Michał „Boxdel” Baron

Jak może wyglądać opis walki Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski vs Michał „Boxdel” Baron? Wydaje się, że Maksymalnie będzie starał się utrzymać walkę w stójce i zmęczyć kondycyjnie swojego rywala. Znacznie cięższy Boxdel będzie natomiast celował w obalenie, gdzie będzie mógł wykorzystać przewagę kilogramów, kontrolując rywala. Która z taktyka okaże się skuteczniejsza?

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 11: