Już niebawem odbędzie się gala KSW 81. Zobaczymy na niej przede wszystkim bój o mistrzostwo w wadze półśredniej. Jednak kto jeszcze wystąpi na gali KSW 81?

KSW 81 - którzy zawodnicy zawalczą w tej edycji?

Karta walk KSW 81, którą w całości możemy typować u bukmachera LV Bet (zobacz: kod promocyjny LV Bet), z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji. Kto zawalczy na KSW 81? Przede wszystkim będzie to Adrian Bartosiński oraz Artur Szczepaniak. Obaj zawodnicy mają za sobą kilka świetnych zastępów, a w sobotę powalczą o tytuł mistrzowski w wadze półśredniej.

W co-main evencie gali KSW 81 zobaczymy starcie w wadze ciężkiej. Zmierzy się w nich dwóch wybitnych kickbokserów. Tomasz Sarara powróci do klatki po porażce z Arkadiuszem Wrzoskiem i stanie naprzeciwko pogromcy Marcina Różalskiego - Errola Zimmermana.

Z pozostałych zawodników, którzy wystąpią na KSW 81, warto wymienić debiutantów, bowiem karta walk KSW 81 zawiera aż czterech takich zawodników. Po raz pierwszy do klatki KSW wejdą Josef Stummer, Jonatan Kujawa, Maria Silva oraz Olegs Lemeljanovs.

KSW 81 - pełna karta walk

Karta walk gali KSW 81 obejmuje aż 10 walk. Wydarzenie rozpocznie się od starcia w dywizji koguciej. Do klatki wejdzie dwóch debiutantów, czyli Josef Stummer oraz Jonatan Kujawa. Obaj zawodnicy są na początku swojej drogi w zawodowym MMA, łącznie stoczyli bowiem zaledwie trzy walki.

W następnych pojedynkach zobaczymy dwie walki w wadze ciężkiej, w których wystąpią Filip Stawowy, Marek Samociuk, Kamil Gawryjołek oraz Olegs Jemeļjanovs. Kibice podczas gali KSW 81 będą również świadkami dwóch walk kobiet. Sofia Bagishvili podejmie Marię Silvę, natomiast Karolina Owczarz zmierzy się z Adrianną Kreft. W pozostałych starciach zobaczymy między innymi Marcina Krakowiaka, Patryka Surdyna czy Igora Michaliszyna.

Pojedynki gali KSW 81 odbędą się w następującej kolejności:

  • Josef Stummer vs Jonatan Kujawa
  • Filip Stawowy vs Marek Samociuk
  • Sofiia Bagishvili vs Maria Silva
  • Kamil Gawryjołek vs Olegs Jemeļjanovs
  • Marcin Krakowiak vs Henry Fadipe
  • Karolina Owczarz vs Adrianna Kreft
  • Werlleson Martins vs Patryk Surdyn
  • Igor Michaliszyn vs Krystian Bielski
  • Tomasz Sarara vs Errol Zimmerman
  • Adrian Bartosiński vs Artur Szczepaniak

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!


Kto wystąpi w walce wieczoru KSW 81?
W walce wieczoru KSW 81 dojdzie do pojedynku Adrian Bartosiński vs Artur Szczepaniak.
Ile walk obejmuje karta walk KSW 81?
Na karcie walk KSW 81 zobaczymy 10 pojedynków.