Przed nami pierwsza gala High League w tym roku! Tym razem czeka nas dziewięć pojedynków, w tym jedna walka kobiet. Zmierzą się w niej Lexy Chaplin i Paulina Hornik. Do oktagonu wraca także jeden z najbardziej rozpoznawalnych e-sportowców w Polsce, Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski. Zawalczy z Marcinem Dubielem, który ostatnio jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Nie zobaczymy niestety hitowego starcia Marcin "El Testosteron" Najman vs Jacek "Muran" Murański. Wszystko za sprawą śmierci Mateusza Murańskiego. W związku z tymi przykrymi okolicznościami Jacka zastąpi Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak.

Cała karta walk została tak skonstruowana, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Mamy w niej debiutantów, sportowców i popularne gwiazdy Internetu. Nie dziwi zatem fakt, że sporo osób pyta, kiedy jest High League 6 oraz kto walczy na High League 6? Jest to już druga okazja w tym roku na obejrzenie czołowych twórców internetowych w klatce. Gdzie odbędzie się High League 6? Ile kosztują bilety na High League 6? Jakie walki na High League 6 przyciągają największą uwagę?

High League 6 – Data

Jednym z najczęstszych pytań w kontekście freak-fightowych wydarzeń jest to, gdzie ma miejsce kolejny event z udziałem topowych gwiazd Internetu i nie tylko. W takim razie, kiedy jest High League 6? Data eventu została podana pod koniec ubiegłego roku. Federacja High League podjęła decyzję, że pierwsze wydarzenie drugiej największej tego typu organizacji w Polsce, które można typować w Fortunie (zobacz: kod promocyjny fortuna) odbędzie się 18 marca.

High League 6 Godzina gali

Godzina rozpoczęcia eventu w Spodku nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich wydarzeń spod szyldu organizacji High League. Standardowo transmisja PPV z oficjalnej ceremonii otwarcia High League 6 rozpocznie się o godz. 20:00.

High League 6 – Miejsce

Poznaliście odpowiedź na pytanie, kiedy High League 6. Teraz pora na kolejną dawkę informacji związaną z tym, gdzie High League 6 postanowiło zorganizować pierwszą galę w tym roku. Udany 2022 rok i cztery wydarzenia właściciele i Malik Montana postanowili hucznie zakończyć w łódzkiej Atlas Arenie walką Alberto Simao vs Paweł "Tybori" Tyburski. Teraz czas na nową kartę w historii federacji High League i kolejne niesamowite pojedynki w 2023 roku. Tym razem karta walk High League 6 zagości w Katowicach. Stolica województwa śląskiego będzie świadkiem walki wieczoru pomiędzy Marcinem Dubielem a Jarosławem "Pashabiceps" Jarząbkowskim.

High League 6 – Bilety

Bilety na High League 6 schodzą jak ciepłe bułeczki. Mogą je nabyć na stronie eventim.pl osoby, które ukończyły 16. rok życia, jeśli przy wejściu okażą dokument potwierdzający wiek. Małoletni od 12-ego do 16-ego roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod opieką osoby dorosłej, po zakupie biletów zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

Ceny biletów na High League 6 zależą od wyboru miejsca w Spodku Katowice. Najtańsze bilety na samej górze trybun można kupić w cenie od 139 do 179 PLN. Najdroższe bilety w tej kategorii wahają się od 229 do 289 PLN. Rozpiska cenowa do pozostałych miejsc wygląda następująco:

  • PŁYTA: 450 - 1200 PLN
  • VIP: 1199 - 1300 PLN

High League 6 – Karta Walk

Na High League 6 oprócz walki wieczoru Marcin Dubiel vs Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski zobaczymy również 8 ciekawych starć. Na początek pojedynek debiutującego Rogera Salla z Mateuszem "Haribo" Gąsiewskim. Następnie w klatce poznamy umiejętności kolejnego "żółtodzioba" w sportach walki. Mowa o "Szalonym Reporterze", który swój pierwszy pojedynek miał stoczyć na gali FAME MMA 15 z Jackiem Murańskim. Ostatecznie kontrowersyjnego dziennikarza zobaczymy 18 marca w Spodku w konfrontacji z Michałem Cichym.

Ciekawie zapowiada się także rewanżowa walka Marcina "El Testosteron" Najmana z Pawłem "Prezes FEN" Jóźwiakiem. Ten drugi ma za sobą pojedynek z Michałem "Boxdel" Baronem. Do tego starcia doszło 3 lutego na FAME 17. Po dwóch rundach lepszy okazał się jeden z włodarzy FAME. Najman z kolei po porażce na Wotore 6 miał się pierwotnie zmierzyć z Jackiem Murańskim. Do starcia jednak nie dojdzie z wcześniej wymienionych przyczyn. Wcześniej 43-latek pokonywał między innymi Mirosława Dąbrowskiego, Ryszarda Dąbrowskiego czy Dariusza Kaźmierczuka.

W co-main evencie wystąpią panie. Do klatki wraca Lexy Chaplin, która na czwartej edycji pokonała w rewanżu Natalię "Natsu" Karczmarczyk. Topowa influencerka rzuca wyzwanie Paulinie Hornik. Członkini Natsu World ostatni raz biła się w federacji Prime. Na gali z numerem 3 pokonała wyżej notowaną według kursów bukmacherskich Martynę "Pysia" Zbirańską.

Zmienił się także rywal Dariusza "Daro Lew" Kaźmierczuka, który stoczy swój pierwszy pojedynek w High League. Początkowo miał się bić w formule MMA z Przemysławem "Sequento" Skulskim. Niestety twórca trendu tanecznego na tik-toku doznał kontuzji. W zastępstwie zobaczymy debiutującego "Ludwiczka" znanego z kanału Top Top News.

High League 6 – Kursy

Podczas najbliższej gali odbędzie się w sumie 9 pojedynków. Wszystkie kursy High League 6 dostępne są w zakładach bukmacherskich Fortuna. W niektórych zestawieniach widać wyraźnych faworytów, w innych zaś analitycy spodziewają się wyrównanych starć.

Najwięcej będzie można zarobić, stawiając na wygraną Pauliny Hornik. Kurs na końcowy triumf uczestniczki Natsu World z Lexy Chaplin wynosi aż 4.02.

W głośnej walce Denis "Bad Boy" Załęcki vs Paweł "Tybori" Tyburski faworytem jest torunianin. Jego wygrana została oszacowana po kursie 1.48. Ma to związek głównie z tym, że walka odbędzie się w boksie, co mocno promuje gwiazdę High League.

Wszystkich interesuje również walka wieczoru, w której zmierzy się Marcin Dubiel i "Pashabiceps". Na ten moment faworytem jest znany i lubiany e-sportowiec. Zwycięstwo Jarosława Jarząbkowskiego oszacowano na 1.25. Poniżej przedstawiamy wszystkie kursy FAME MMA 17.

Walka

1

2

Roger Salla vs Mateusz "Haribo" Gąsiewski

1,273,09
Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak vs Michał Cichy

2,701,35
Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk vs Kacper "Ludwiczek" Bociański1,30

2,92

Konrad Karwat vs Denis Labryga

3,431,22

Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs Dawid "Crazy" Załęcki

1,253,21
Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Marcin "El Testosteron" Najman1,62

2,02

Denis "Bad Boy" Załęcki vs Paweł "Tybori" Tyburski

1,482,30
Lexy Chaplin vs Paulina Hornik1,16

4,02

Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski vs Marcin Dubiel

1,25

3,21

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


Kiedy High League 6?
Szósta odsłona High League odbędzie się 18 marca 2023 roku.
Gdzie High League 6?
Tym razem druga największa freakowa federacja w Polsce zagości w Spodku Katowice.