Szalony Reporter vs Michał Cichy - Przebieg Walki

Runda I

 

Cichy stara się wywierać presję, jednak stopuje go kopnięciami Szalony Reporter. Dobrymi kopnięciami dysponuje Szalony Reporter. Zwolnił cichy. Teraz inicjatywę zaczyna przejmować Matysiak. Minuta do końca. Obaj starają się iść cios za cios. W wymianach bokserskich lepszy wydaje się Cichy, jednak kopnięcia są mocniejszą stroną Szalonego Reportera.

 

Runda II

 

Trafił na początku mocniejszym ciosem Szalony Reporter i idzie za ciosem! Upada Cichy, jednak szybko wstaje. Otrząsnął się już Cichy. Walka wraca na środek. Lewy na lewy, obaj trafili. Spróbował zaatakować szarżą Michał Cichy, jednak nieskutecznie. Stara się bić z kontry Szalony Reporter. 20 sekund do końca, obaj już zmęczeni. Koniec tej rundy!

 

Runda III

 

Od mocnego kopnięcia zaczyna Reporter, ale odpowiada szarżą Cichy. Żaden z jego ciosów nie doszedł jednak do celu. Znów bardzo mocne niskie kopnięcie ze strony Matysiaka. Skrzywił się z bólu Cichy. 90 sekund do końca. Bardzo zmęczony jest Cichy. Trafia Matysiak mocnym ciosem. Koniec! Chyba będziemy świadkami pierwszego zwycięstwa underdoga na gali High League 6.

 

Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak pokonał Michała Cichego przez jednogłośną decyzję sędziów.

Szalony Reporter vs Michał Cichy High League 6

Cichy od lat jest dziennikarzem sportowym i reporterem portalu MMA.pl. Ma także udane występy w roli komentatora i konferansjera w Prime Show MMA i The War. Mieszkaniec Otwocka trenuje sporty walki już od pewnego czasu. W klatce zadebiutował w październiku ubiegłego roku w federacji Prime. Niespodziewanie pokonał faworyzowanego Adriana Ciosa przez jednogłośną decyzję sędziów. Po tamtym sukcesie w jednym z wywiadów przyznał, że w przyszłości chciałby się skonfrontować z "Szalonym Reporterem", który przed galą HL 5 związał się z organizacją Malika Montany.

Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak początkowo miał się bić na gali FAME MMA 15 z Jackiem Murańskim. Do starcia jednak nie doszło, gdyż po pojedynku Murański vs Tańcula lekarze nie dopuścili Jacka do ponownej rywalizacji w klatce. Na swój debiut kontrowersyjny youtuber i twórca podcastów ostatecznie się doczekał i wystąpił na szóstej edycji HL w Spodku.

Kto wygrał walkę Szalony Reporter vs Michał Cichy na High League 6?

O tym, kto wygrał walkę Szalony Reporter vs Michał Cichy na High League 6, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 18 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala High League 6. Z racji tego, że była to druga walka według harmonogramu, na wynik nie musieliśmy długo czekać.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Szalony Reporter vs Michał Cichy, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali High League. Zdaniem bukmachera faworytem był Cichy, na którego kurs wynosił 1.35. Z kolei triumf Szalonego Reportera został oszacowany na 2.70. (stan na 17 marca)

Szalony Reporter vs Michał Cichy Wynik

Wynik Szalony Reporter vs Michał Cichy stał pod znakiem zapytania. Cichy w swoim debiucie na Prime Show MMA pokonał na punkty Adriana Ciosa. Starcie to wygenerowało sporo kontrowersji, gdyż wielu uważa, że to Cios powinien wznieść rękę w geście zwycięstwa. Mimo wszystko, doświadczenie i obycie w klatce było mocnym atutem dziennikarza przed drugą walką w karierze. Szalony Reporter debiutował i ciężko było stwierdzić, czego się można po nim spodziewać i czy solidnie przepracował godziny na macie. Jak się okazało, Szalony Reporter pokonał Cichego przez jednogłośną decyzję sędziów i z pewnością zapamięta swój debiut w klatce.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!