Daro Lew vs Ludwiczek - Przebieg walki

Runda I

 

Od pierwszych sekund atakuje Ludwiczek. Na wstecznym biegu Daro Lew. Chce skrócić dystans Ludwiczek, ale ucieka teraz od niego Lew. Widzimy teraz klincz. Dociska do siatki rywala Daro Lew. Nie było akcji przez ponad minutę i rozrywa klincz sędzia. Walka wraca na środek. Wciąż presję wywiera Ludwiczek, ale żaden cios nie dochodzi.

 

Runda II

 

Obaj stanęli na środku, jednak pierwsze 15 sekund bez ciosu. Długi lewy prosty i kopnięcie Daro Lwa. Nie odczuł tego jednak Ludwiczek. Ludwiczek już mniej ruchliwy niż w pierwszej odłosnie, ale teraz ruszył do przodu. Dobrze jednak uniknął wszystkich ciosów Daro Lew. Wykorzystuje zasięg Kaźmierczuk, trafia raz po raz długim lewym prostym.

 

Runda III

 

Na dystans trzyma rywala Daro Lew. Nie chce pójść na wymianę 49-latek. Opuścił teraz przy kopnięciu ręce Ludwiczek i trafił świetnym prawym Daro Lew, pada Ludwiczek! Chce dobić go w parterze Kaźmierczuk, ale przerywa sędzia! Zadał kilka ciosów w tył głowy Daro Lew. Straci teraz pozycję przy wznowieniu.

 

Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pokonał Kacpra "Ludwiczek" Bociańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.

Daro Lew vs Ludwiczek High League 6

Kaźmierczuk przeżywa swój najlepszy okres pod względem rozpoznawalności. Nie opadł jeszcze kurz po jego starciu z "Filipkiem" na gali FAME MMA 16, a już związał się z kolejną federacją, aby zmierzyć się z popularnym youtuberem, "Ludwiczkiem". Panowie nie pałają do siebie sympatią, co można było zauważyć na konferencji oraz w trakcie programu "Rundki".

"Daro Lew" pomimo skoku popularności nadal nie znalazł złotego środka na wygranie w swojej freak-fightowej karierze. Od triumfu nad Dawidem Harasem w 2018 roku na gali MMA Cup 10, Daro Lew przegrał pięć walk z rzędu, a jego rekord w MMA przed tym starciem wynosił 2 zwycięstwa i 11 porażek. Zdaniem wielu "Ludwiczek" był dla Kaźmierczuka idealnym rywalem na przełamanie złej passy. Warto dodać, że początkowo "Daro Lew" miał się mierzyć z Przemysławem "Sequento" Skulskim, ale na kilka dni przed galą musiał zrezygnować z powodu kontuzji.

"Ludwiczek" to pocieszny, mały youtuber, który swoją popularność zyskał za sprawą śmiesznych i często cringowych wywiadów z zawodnikami FAME MMA. Dla "Ludwiczka" walka na HL 6 była debiutem w klatce. 21-latek mierzy zaledwie 163 centymetry wzrostu i może pochwalić się sporą wagą. W starciu ze znacznie starszym rywalem był wyraźnym underdogiem.

Kto wygrał walkę Daro Lew vs Ludwiczek na High League 6?

O tym, kto wygrał walkę Daro Lew vs Ludwiczek na High League 6, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 18 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala High League 6. Z racji tego, że była to trzecia walka według harmonogramu, na wynik nie musieliśmy długo czekać.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Daro Lew vs Ludwiczek, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali High League. Zdaniem bukmachera faworytem był Daro Lew, na którego kurs wynosił 1.21. Z kolei triumf Ludwiczka został oszacowany na 3.51. (stan na 17 marca)

Daro Lew vs Ludwiczek Wynik

Wynik walki Daro Lew vs Ludwiczek według bukmacherów mógł być tylko jeden. Kaźmierczuk znany jest głównie z przegrywania swoich pojedynków, ale Ludwiczek zdecydowanie był jego najłatwiejszym rywalem w dotychczasowej karierze freaka. Warunki fizyczne i brak doświadczenia przemawiały za tym, że to właśnie Daro Lew odniesie swoje trzecie zwycięstwo. I tak też się stało. Daro Lew pokonał Ludwiczka przez jednogłośną decyzję sędziów.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!