Jóźwiak vs Najman - Przebieg walki

Runda I

 

Na początku widzimy wymianę! Idzie jednak po obalenie Najman i ma Jóźwiaka w 10 sekund w bocznej! Nie potrafił jednak utrzymać prezesa FEN w parterze. Walka wraca do stójki. Obaj zadają dużo ciosów, jednak są niecelni. Klinczuje Jóźwiak i dociska Najmana do siatki. Rozrywa to Jóźwiak i trafia teraz kilkoma ciosami Najman! Jóźwiak jest jednak twardy. Obaj są już bardzo zmęczeni. Koniec tej rundy

 

Runda II

 

Środek klatki zajął Najman. Kopie El Testosteron, jednak odpowiada celnym ciosem Jóźwiak. Broni się Najman. Nie ma sił Jóźwiak, aby pójść za ciosem. Poluje na cios z kontry Jóźwiak przy kopnięciach Najmana. Skupił się na low kickach w tej rundzie El Testosteron. Odczuwa już te kopnięcia Jóźwiak.

 

Runda III

 

Rusza z szarżą na początku Jóźwiak i trafia! Najman pada i idzie w parter Jóźwiak. Jest w pozycji bocznej Jóźwiak i zadaje ciosy, jednak jest ich za mało, aby sędzia przerwał pojedynek. 90 sekund do końca. Obaj krańcowo zmęczeni. Rozpaczliwie broni się Najman, trzymając rękę Jóźwiaka, aby ten nie mógł zadawać ciosów. 20 sekund do końca. Czy wytrzyma Najman? Koniec!

 

Marcin "El Testosteron" Najman pokonał Pawła "Prezes FEN" Jóźwiaka przez jednogłośną decyzję sędziów

Jóźwiak vs Najman High League 6

Początkowo Marcin Najman miał się bić w hitowej walce z Jackiem Murańskim. Wiemy jednak, że śmierć Mateusza - syna Jacka zmusiła włodarzy do odwołania pojedynku. Szybko jednak znalazł się zastępca w postaci Pawła Jóźwiaka.

Starcie było rewanżem. Do pierwszej potyczki między panami doszło 21 października 2022 roku na gali Wotore 6. Jóźwiak skończył wówczas Najmana w zaledwie 15 sekund. Po tamtej walce "El Testosteron" dostał angaż w HL, a Paweł Jóźwiak przeszedł tymczasowo do FAME MMA, aby zmierzyć się z Michałem "Boxdelem" Baronem. Do tej walki doszło 3 lutego bieżącego roku na FAME MMA 17. Po dwóch rundach wyczerpującej rywalizacji w klatce rzymskiej "Prezes FEN" nie wyszedł do trzeciej odsłony. Jak sam później powiedział w wywiadzie, chciał kontynuować pojedynek. Ostatecznie jednak przegrał przez rezygnację z dalszej walki. Do rewanżu ma podobno dojść na jednej z gal organizacji FEN.

Najman przed porażką z Jóźwiakiem na Wotore 6 dobrze radził sobie w MMA-VIP. Będąc twarzą tej organizacji, stoczył cztery pojedynki z rywalami o znikomych umiejętnościach w sportach walki. Mimo to rozpoczął od porażki z Szymonem "Taxi Złotówa" Wrześniem. Następnie pokonał Ryszarda Dąbrowskiego i Mirosława Dąbrowskiego.

Kto wygrał walkę Jóźwiak vs Najman na High League 6?

O tym, kto wygrał walkę Jóźwiak vs Najman na High League 6, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 18 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala High League 6. Z racji tego, że była to siódma walka według harmonogramu, na wynik musieliśmy poczekać do późnych godzin wieczornych.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Jóźwiak vs Najman, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali High League. Zdaniem bukmachera faworytem był Paweł Jóźwiak, na którego kurs wynosił 1.42. Z kolei triumf Marcina Najmana został oszacowany na 2.46. (stan na 17 marca)

Jóźwiak vs Najman Wynik

Wynik walki Jóźwiak vs Najman stał pod znakiem zapytania. Pierwsza walka zaskoczyła ekspertów i kibiców. Były pięściarz, mimo znacznie większego doświadczenia przegrał z debiutującym w sportach walki prezesem federacji FEN. Była to zarazem najszybsza porażka "El Testosterona" w jego karierze. Nawet Pudzianowski nie był w stanie tak szybko skończyć Najmana. Wszyscy byliśmy ciekawi, jak zakończy się rewanżowy pojedynek i czy wynik Jóźwiak vs Najman będzie taki sam, jak na Wotore 6. Jak się okazało, Najman zrewanżował się prezesowi FEN, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!