Denis Załęcki vs Paweł Tyburski - Przebieg walki

Runda I

 

Zgodnie z oczekiwaniami presję wywiera Załęcki. Otrzymał już kilka ciosów Tyburski, ale na razie zbiera je na gardę. Potknął się Denis, chyba odczuwa kontuzję. Obaj idą na siebie z ciosami. Idzie z szarżą Załęcki i pada, ale wcześniej wyprowadził kopnięcie. Jest kontuzja Denisa! Chce kontynuować, ale nie może sprawnie się poruszać. Sędzia odejmuje punkt Załęckiemu za kopnięcie. Jest ogromny problem z kolanem Denisa. Chce wykorzystać to Tyburski. Kopie Załęcki! Będzie dyskwalifikacja! Koniec!

 

Paweł "Tybori" Tyburski pokonał Denisa "Bad Boy" Załęckiego przez dyskwalifikację, runda I

Denis Załęcki vs Paweł Tyburski High League 6

Pojedynek Denis Załęcki vs Paweł Tyburski elektryzował wszystkich. Obaj zawodnicy mają parę w łapie i zawsze próbują skończyć rywala przed czasem. Kibice nie mieli wątpliwości, że tym razem walka również zakończy się przed końcowym gongiem.

Dla Denisa Załęckiego było to czwarte starcie we freakach. Ma na swoim koncie wygraną z Alanem Kwiecińskim, porażkę z Don Diego i przegraną z Arturem Szpilką po kontuzji, jakiej doznał już w pierwszej rundzie. Tamte walki odbyły się w formule K-1, natomiast tym razem "Bad Boy" rywalizował w boksie w małych rękawicach. Na podobnych zasadach zmierzył się z Jussim Halonenem podczas gali EFM Show 2. Pojedynek potrwał zaledwie 45 sekund. Załęcki ustrzelił przeciwnika silnym sierpowym i posłał go na deski. Jak się później okazało, Fin doznał złamania oczodołu.

"Tybori" to jeden z największych talentów polskich freak-fightów. Do tej pory stoczył pięć pojedynków i cztery z nich wygrał. Przed czasem w debiucie rozprawił się z Arkadiuszem Tańculą, a następnie pokonał Łukasza Lupę, Adama Soroko i Alberto Simao. Przegrał tylko z Gabrielem "Arabem" Al-Sulwi na gali FAME MMA 8, który zdominował go w parterze.

Kto wygrał walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski na High League 6?

O tym, kto wygrał walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski na High League 6, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 18 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala High League 6. Z racji tego, że była to czwarta walka według harmonogramu, na wynik musieliśmy poczekać do godziny 22:00.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali High League. Zdaniem bukmachera nie było tutaj faworyta. Kurs na każdego zawodnika wynosił 1.85. (stan na 17 marca)

Denis Załęcki vs Paweł Tyburski Wynik

Wynik walki Denis Załęcki vs Paweł Tyburski z pewnością ciekawi wielu fanów freak-fightów. Zdaniem wielu to właśnie to starcie powinno być main eventem gali HL 6. Denis miał sporo do udowodnienia. Kolejna porażka, a zanotował ich już dwie z rzędu, byłaby dla niego sporym rozczarowaniem. Jednak trzeba przyznać, że "Bad Boy" nie boi się trudnych wyzwań. Do tej pory mierzył się między innymi z Don Diego i Arturem Szpilką. Tyburski był kolejnym niewygodnym przeciwnikiem, jednak pierwszy raz zadebiutował w formule bokserskiej. To oznaczało, że wielu z jego atutów nie mógł wykorzystać. Mimo to "Tybori" wygrał przed dyskwalifikację Załęckiego.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!