Lexy Chaplin vs Paulina Hornik - Przebieg walki

Runda I

 

Od pierwszej sekundy mamy klincz. Rozrywa go Lexy. Wywiera presję Chaplin, jednak bez kompleksów Hornik podejmuje wymianę. Spycha teraz pod siatkę w klinczu rywalkę Lexy, jednak odwraca pozycję Paulina Hornik. I ponownie klincz rozerwany. Dużo klinczu oglądamy w tej walce. Teraz kilka ciosów doszło do głowy Pauliny Hornik. Idzie do przodu Hornik, jednak zgarnia tylko kolejne ciosy.

 

Runda II

 

Rusza do przodu Hornik. Kontrują ją jednak znakomicie Lexy. Mamy teraz klincz i dociska do siatki rywalkę Lexy. Obala Chaplin! I wchodzi w dosiad była członkini Teamu X. Bije z góry Lexy. I przerywa sędzia! Koniec!

 

Lexy Chaplin pokonała Paulinę Hornik przez TKO, runda II

Lexy Chaplin vs Paulina Hornik High League 6

W co-main evencie poprzedzającym walkę wieczoru Lexy Chaplin zmierzyła się z Pauliną Hornik. Obie zawodniczki miały już doświadczenie w sportach walki. Większe jednak posiadała była uczestniczka Teamu X, która przed tym starciem legitymowała się rekordem 2-1.

Chaplin przed galą HL 6 stoczyła już trzy walki w federacji High League. Debiutowała w sierpniu 2021 roku. Przegrała wówczas z równie debiutującą Natalią "Natsu" Karczmarczyk przez jednogłośną decyzję sędziów. Na kolejnej edycji z łatwością poradziła sobie z Agatą "Fagata" Fąk. Nastepnie na HL 4 w Gliwicach zrewanżowała się "Natsu", pokonując ją na kartach sędziowskich. Początkowo spekulowano, że na High League 6 Chaplin rywalizować będzie z niepokonaną Mają Staśko (2-0-0), która mogłaby być dużym wyzwaniem dla Lexy. Ostatecznie zestawiono ją z uczestniczką i bliską przyjaciółką Natsu, Pauliną Hornik.

Paulina to jedna z gwiazd projektu Natsu World. Przed walką z Lexy stoczyła tylko jeden pojedynek. Na Prime Show MMA 3 w Radomiu pokazała się z bardzo dobrej strony. Pomimo bycia underdogiem Hornik nie dała żadnych szans "Pysi", wygrywając przez TKO w pierwszej odsłonie pojedynku. 25-latka treningi rozpoczęła, wraz z "Natsu", ponad 1,5 roku temu, jeszcze u Piotra Strusa. Obecnie szlifuje umiejętności w Uniq Fight Club pod okiem Mateusza Sosnowskiego.

Kto wygrał walkę Lexy Chaplin vs Paulina Hornik na High League 6?

O tym, kto wygrał walkę Lexy Chaplin vs Paulina Hornik na High League 6, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 18 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala High League 6. Z racji tego, że była to przedostatnia walka według harmonogramu, na wynik musieliśmy poczekać do godziny 23:30.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Lexy Chaplin vs Paulina Hornik, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali High League. Zdaniem bukmachera faworytką była Lexy. Kurs na jej zwycięstwo w Fortunie wynosił 1.10. To oznacza, że była największą faworytką spośród wszystkich zawodników. Z kolei triumf Hornik został oszacowany na 5.81. (stan na 17 marca)

Lexy Chaplin vs Paulina Hornik Wynik

Wynik walki Lexy Chaplin vs Paulina Hornik stał pod znakiem zapytania. Topowa influencerka w Polsce była dużą faworytką. Nic dziwnego. Od porażki z "Natsu" w swoim debiucie na High League 1 poczyniła spore postępy, trenując w warszawskim klubie WCA. Z każdą walką radzi sobie coraz lepiej. Jej firmowym zagraniem są mocne kopnięcia frontowe. Przed czwartą walką na HL wielu jednak uważało, że Paulina postawi Lexy trudne warunki. W pierwszej rundzie faktycznie tak było. Hornik zaskoczyła wszystkich swoimi bezkompleksowymi wymianami. Druga odsłona należała jednak do Chaplin, która obaliła Hornik i dokończyła dzieła zniszczenia silnymi ciosami.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!