Karwat vs Labryga - Przebieg walki

Runda I

 

Idzie do przodu Karwat, za wszelką cenę chce obalić. Ale Labryga jest czujny. Mocne kopnięcie Labrygi. Ponownie idzie po obalenie Karwat, ale broni to Denis. Mocne ciosy Labrygi dochodzą do celu. Idzie z szarżą Karwat i trafił! Jest twardy jednak Labryga. Dużo się dzieje w tym starciu. Dwie minuty za nami. Przeważa Labryga, jest celniejszy i teraz kapitalnie trafia! Pada Karwat! Dobija go w parterze Denis, 10 sekund, czy przetrwa? Nie! Koniec! Przerywa sędzia!

 

Denis Labryga pokonał Konrada Karwata przez TKO, runda I

Karwat vs Labryga High League 6

Labryga zdecydowanie ma talent do sportów walki. W przeszłości trenował głównie kickboxing. Do jego głównych osiągnięć należy Mistrzostwo Polski Juniorów K-1 i Puchar Świata w K-1. Oba te trofea wywalczył w 2014 roku. Osiem lat później zdecydował się pójść w stronę mieszanych sztuk walki oraz pojedynków na gołe pięści. Swoje pierwsze zawodowe walki Labryga stoczył w organizacji Wotore. Dwukrotnie mierzył się z Piotrem Więcławskim, pokonując go w drugiej rundzie na Wotore 4 i w pierwszej na szóstej edycji. Po gali Wotore 6 w jednym z wywiadów przyznał, że dostał propozycję walki z Denisem Załęckim i jest cały czas otwarty na taki pojedynek. Najprawdopodobniej do niego dojdzie, ale wcześniej Labryga musiał stoczyć bój ze strongmanem Konradem Karwatem.

Karwat do tej pory stoczył dwa pojedynki - oba w High League. W pierwszej walce pokonał przez TKO na gali HL 2 celebrytę telewizyjnego, Mateusza "Tarzana" Leśniaka. Na czwartej edycji rywalizował z silnym kulturystą, Radkiem Słodkiewiczem, którego również pokonał przez TKO, tym razem w pierwszej rundzie.

Kto wygrał walkę Karwat vs Labryga na High League 6?

O tym, kto wygrał walkę Karwat vs Labryga na High League 6, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 18 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala High League 6. Z racji tego, że była to piąta walka według harmonogramu, na wynik musieliśmy poczekać do godziny 22:20.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Karwat vs Labryga, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali High League. Zdaniem bukmachera faworytem był Labryga, na którego kurs wynosił 1.20. Z kolei triumf Karwata został oszacowany na 4.04. (stan na 17 marca)

Karwat vs Labryga Wynik

Wynik walki Karwat vs Labryga zdaniem bukmacherów był już przesądzony. Denis był jednym z największych faworytów przed szóstym wydarzeniem spod szyldu High League. Czy jednak była to tak prosta przeprawa dla triumfatora dwóch pojedynków w federacji Wotore? Może nie była ona tak prosta, ale Denis już w pierwszej rundzie rozbił Karwata silnymi ciosami.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!