Pashabiceps vs Marcin Dubiel - Przebieg walki

Runda I

 

Spokojny początek, ale po 20 sekundach mamy wymianę! Chaotycznie zadaje ciosy Dubiel, ale trafia Pasha! Stoi jednak Dubiel i teraz on trafia! Pada Pashabiceps. Idzie za nim w parter Dubiel, wstaje jednak Jarząbkowski i Dubiel teraz ląduje na plecach. Zapina jednak duszenie gilotynowe Dubiel, jest ciasno! Sędzia sprawdza, czy Pashabiceps jest przytomny i koniec! Odpłynął Pasha!

 

Marcin Dubiel pokonał Jarosława "Pashabiceps" Jarząbkowskiego przez poddanie, runda I

Pashabiceps vs Marcin Dubiel High League 6

Zestawienie Pashybicepsa z Marcinem Dubielem na walkę wieczoru było strzałem w dziesiątkę. Obaj panowie byli w dobrej dyspozycji, a szczególnie Dubiel, który wygrał dwie ostatnie walki.

Dubiel poczynił spore postępy. Od jego porażki w debiucie na gali FAME MMA 8 jego kariera freak-fightera poszybowała w górę. Po walce z Kacprem Błońskim influencer i były członek Teamu X wygrał dwie walki, pokonując na FAME MMA 10 Cezarego "Czaro" Nykiela, a następnie Wojciecha "OjWojtek" Przeździckiego. Po transferze do High League na gali z numerem 3 zmierzył się z silnym raperem Alberto Simao, który wówczas debiutował jako zawodnik. Panowie dali niezłą walkę, ale ostatecznie to "pupilek" Malika zwyciężył na kartach sędziowskich. Dwa ostatnie starcia chłopaka "Natsu" to rewanżowe zwycięstwo w klatce rzymskiej z Kacprem Błońskim oraz wygrana z Mateuszem "Tromba" Trąbka na FAME MMA 16, które odbyło się 5 listopada 2022 roku.

34-letni gracz Counter Strike: Global Offensive zadebiutował w sportach walki na gali High League 2, gdzie pokonał Michała "Owca" Owczarzaka. Panowie stoczyli niesamowitą walkę w formule bokserskiej. Od samego początku walka obfitowała w wymiany ciosów. Pierwszy uderzył Pashabiceps, ale już po chwili otrzymał odpowiedź ze strony Owcy. Po jednej z wymian w pierwszej odsłonie Jarząbkowski wylądował na deskach, choć nie był liczony. Ostatnia wymiana rundy zakończyła się jednak kłopotami Owcy. Otrzymał on serię ciosów, a na powtórkach widać, że Pasha zamroczył swojego przeciwnika. W drugiej rundzie e-spotowiec od razu postanowił ruszyć na Owcę z ofensywnymi atakami. Seria ciosów wylądowała na twarzy Owczarzaka. Kulturysta przewrócił się półprzytomny, a sędzia ogłosił koniec walki.

Kto wygrał walkę Pashabiceps vs Marcin Dubiel na High League 6?

O tym, kto wygrał walkę Pashabiceps vs Marcin Dubiel na High League 6, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 18 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala High League 6. Z racji tego, że była to walka wieczoru według harmonogramu, na wynik musieliśmy poczekać do późnych godzin wieczornych.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Pashabiceps vs Marcin Dubiel, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali High League. Zdaniem bukmachera faworytem był Jarząbkowski, na którego kurs wynosił 1.32. Z kolei triumf Dubiela został oszacowany na 3.09. (stan na 17 marca)

Pashabiceps vs Marcin Dubiel Wynik

Wynik walki Pashabiceps vs Marcin Dubiel stał pod znakiem zapytania. W swoim debiucie Jarząbkowski pokonał Owcę w formule bokserskiej. Teraz przyszło mu się mierzyć w MMA, w którym Dubiel czuje się bardzo dobrze. Mimo to bukmacherzy stawiali na Jarka. Nic dziwnego. Mistrz CS:GO posiada niezwykle mocny cios. Udowodnił to w starciu z Owcą, któremu po jednym z uderzeń złamał oczodół. Ostatecznie w walce Pasha vs Dubiel to chłopak Natsu okazał się lepszy. W pierwszej rundzie trafił silnym ciosem Jarka, a później dokończył dzieła zniszczenia, dusząc mistrza CS:GO z 2014 roku.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!