Wyniki gali High League 6, czyli kto wygrał na High League 6? Marcowe wydarzenie to walka wieczoru Pashabiceps vs Marcin Dubiel oraz osiem ciekawych starć, w tym rewanżowe starcie Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem!

High League 6 Wyniki - Kto wygrał 18.03.2023

O tym, kto wygrał walki na High League 6, przekonaliśmy się w sobotni wieczór. Gala została bowiem zaplanowana na 18 marca 2023 roku. Po raz pierwszy w historii organizacja High League zawitała do katowickiego Spodka. Podczas szóstej edycji w walce wieczoru zmierzyli się Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski oraz Marcin Dubiel. W Co-main evencie Lexy Chaplin podejmowała Paulinę Hornik.

Z kolei w drugim głośnym co-main evencie Denis "Bad Boy" Załęcki rywalizował w formule bokserskiej na małe rękawice z Pawłem "Tybori" Tyburskim.

Na High League 6 doszło też do rewanżowego pojedynku Jóźwiak vs Najman. Panowie po raz pierwszy spotkali się pod koniec 2022 roku na gali Wotore 6. Wówczas prezes FEN bardzo szybko rozprawił się z "El Testosteronem" i wygrał swoje pierwsze starcie w życiu.

High League 6 Wyniki

Wyniki High League 6 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze z pewnością jednak również będą uważnie obserwować słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV.

Kolejne wydarzenia High League cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do transmisji. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki High League 6 miały okazać się niezadowalające. Tym bardziej że w pełnej karcie walk mieliśmy aż 9 pojedynków, w tym walkę dwóch zawodników z rodziny Załęckich!

High League 6 Wyniki Gali

Wyniki gali High League 6 poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na 18 marca zaplanowano pierwsze wydarzenie spod szyldu drugiej największej freak-fightowej federacji w Polsce. Oprócz wspomnianych wcześniej walk doszło też do starcia debiutującego "Szalonego Reportera" z Michałem Cichym. Na konferencjach panowie nie szczędzili sobie gorzkich słów, a im bliżej gali, tym targały nimi większe emocje.

High League 6 Wyniki Walk

Wyniki walk High League 6 poznaliśmy wieczorem 18 marca. Swoje umiejętności zaprezentowało 16 zawodników i 2 zawodniczki. Wszystkich kibiców elektryzował pojedynek Pashabiceps vs Dubiel, ale także pozostałe starcia.