Przed nami pierwsza gala FAME MMA 17 w tym roku! O potencjalnym pojedynku Boxdel vs Jóźwiak mówiło się od dawna. Panowie nie przepadają za sobą, a ich konflikt rozpoczął się od krytyki nowej freak-fightowej federacji przez prezesa FEN, który później zmienił zdanie, podkradając nawet Mateusza Murańskiego, który miał wówczas aktywny kontrakt z Famem. Będzie to bez wątpienia jedno z najgłośniejszych starć na początku 2023 roku. Nie dziwi zatem fakt, że sporo osób pyta, kiedy jest FAME MMA 17 oraz kto walczy na FAME MMA 17? Jest to pierwsza okazja w tym roku na obejrzenie czołowych twórców internetowych w klatce. Gdzie odbędzie się FAME MMA 17? Ile kosztują bilety na FAME MMA 17? Jakie walki na FAME MMA 17 przyciągają największą uwagę?

FAME MMA 17 - Data

Jednym z najczęstszych pytań w kontekście freak-fightowych wydarzeń jest to, gdzie się odbywa kolejna gala. W takim razie, kiedy jest FAME MMA 17? Data eventu została podana pod koniec ubiegłego roku. Federacja FAME podjęła decyzję, że pierwsze wydarzenie największej tego typu organizacji w Polsce, które można typować w Betclicu (zobacz: kod promocyjny betclic) odbędzie się 3 lutego o godzinie 19:30.

FAME MMA 17 - Miejsce

Poznaliście odpowiedź na pytanie, kiedy FAME MMA 17. Teraz pora na kolejną dawkę informacji związaną z tym, gdzie FAME MMA 17 postanowiło zorganizować pierwszą galę w tym roku. Udany 2022 rok i cztery wydarzenia właściciele na czele z Boxdelem i Wojtkiem Golą postanowili hucznie zakończyć w Gliwicach walką Marcin Dubiel vs Mateusz "Tromba" Trąbka. Teraz czas na nową kartę w historii federacji FAME i kolejne niesamowite pojedynki w 2023 roku. Tym razem karta walk FAME MMA 17 zagości w Krakowie. Poprzednia gala na Tauron Arenie odbyła się 14 maja 2022 roku. Miasto położone w województwie małopolskim będzie świadkiem walki wieczoru pomiędzy Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem a Kamilem Łaszczykiem.

FAME MMA 17 - Bilety

Bilety na FAME MMA 17 schodzą jak świeże bułeczki. Można je nabyć na stronie ebilet.pl. Mogą je kupować osoby, które ukończyły 16. rok życia, jeśli przy wejściu okażą dokument potwierdzający wiek. Osoby małoletnie od 12-ego do 16-ego roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod opieką osoby dorosłej, po zakupie biletów zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej. Ceny biletów na FAME MMA 17 zależą od wyboru miejsca na Tauron Arena Kraków. Najtańsze bilety na samej górze trybun można kupić w cenie od 100 do 140 PLN. Najdroższe bilety w tej kategorii wahają się od 220 do 350 PLN. Rozpiska cenowa do pozostałych miejsc wygląda następująco:

  • PŁYTA: 260 -600 PLN
  • VIP: 1000 - 1800 PLN

W cenie dostępu do strefy VIP (spotkanie z ulubionymi influencerami, youtuberami, instagramerami, tiktokerami i gwiazdami sportu) otrzymujemy także, catering oraz early acces, czyli wejście na obiekt 30 minut przed otwarciem bramek na halę.

FAME MMA 17 - Transmisja

W związku z tym, że bilety na FAME MMA 17 rozchodzą się w szybkim tempie i wiele kibiców chce obejrzeć walkę wieczoru Ferrari vs Łaszczyk, dla pozostałej części fanów zostaje tylko transmisja PPV z FAME MMA 17. Największa polska federacja freak-fightowa oprócz standardowego systemu pay-per-view w dwóch dostępnych pakietach za 34,99 oraz 39,99 zł ma również podpisaną umowę z Polsat Box. Miesięczny abonament kosztuje 40 zł, a wydarzenie pojawia się na dedykowanym kanale 333.

FAME MMA 17 - Karta Walk

Na FAME MMA 17 oprócz walki wieczoru Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Kamil "Szczurek" Łaszczyk, którą można obstawiać na betclic fame mma, zobaczymy również 9 ciekawych starć. Na początek pojedynek debiutującej w klatce Klaudii "Sheyaa" Kołodziejczyk i Wiktorii Jaroniewskiej. Następnie w klatce w ukrytej walce zameldują się Marcin "Rafonix" Krasucki oraz Mikołaj "Mixer" Magdziarz, dla którego będzie to druga walka w FAME po porażce z Piotrem "Popo" Węgrzynem.

Ciekawie zapowiada się także walka Michała "Boxdela" Barona z Pawłem Jóźwiakiem. Jeden z włodarzy FAME wziął się za ostre treningi i chce zakończyć burzliwy konflikt z prezesem FEN, który pierwszy kilka miesięcy temu zaczepił "Boxdela" w mediach społecznościowych, krytykując organizację.

W co-main evencie zobaczymy dwóch debiutantów. W jednym narożniku stanie Wacław "Wac Toja" Osiecki, a w drugim Sebastian Fabijański.

Zmienił się także rywal Maksymiliana "Wiewiór" Wiewiórki, który stoczy swój siódmy pojedynek w FAME. Początkowo miał się bić w formule MMA z Arkadiuszem Tańculą o pas wagi średniej. Niestety pogromca rodziny Murańskich doznał kontuzji. W zastępstwie zobaczymy Alana "Braveheart" Kwiecińskiego, który pod koniec 2022 roku zasłynął z hitowego wywiadu udzielonego dla kanału Betclic. Walka odbędzie się na zasadach K-1, co faworyzuje byłego członka Warsaw Shore.

FAME MMA 17 - Kursy

Podczas najbliższej gali odbędzie się w sumie 10 pojedynków. Wszystkie kursy FAME MMA 17 dostępne są w Betclicu. W niektórych zestawieniach widać wyraźnych faworytów, w innych zaś analitycy spodziewają się wyrównanych starć.

Najwięcej będzie można zarobić, stawiając na wygraną Cezarego "Czarmageddon" Jóźwika. Kurs na końcowy triumf współtwórcy kanału Abstrachuje.TV z Tomaszem "Gimper" Działowym wynosi aż 4.75.

W głośnej walce Boxdel vs Jóźwiak faworytem jest włodarz FAME MMA. Jego wygrana została oszacowana po kursie 1.65.

Wszystkich interesuje również walka wieczoru, w której zmierzy się Ferrari i zawodowy pięściarz, Kamil Łaszczyk. Na ten moment faworytem jest ten drugi po kursie 1.45. Zwycięstwo Roślika oszacowano na 2.45. Poniżej przedstawiamy wszystkie kursy FAME MMA 17.

Walka

1

2

Wiktoria Jaroniewska vs Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk

2,901,33

Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mikołaj "Mixer" Magdziarz

1,352,75
Filip „Filipek” Marcinek vs Robert Karaś2,10

1,60

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga

1,154,25

Michał „Boxdel” Baron vs Paweł Jóźwiak

1,652,00
Cezary „Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz „Gimper” Działowy4,75

1,12

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka Alan "Braveheart" Kwieciński

1,821,82
Wacław „Wac Toja” Osiecki vs Sebastian „Alterboy” Fabijański2,90

1,33

Amadeusz „Ferrari” Roślik  vs Kamil „Szczurek” Łaszczyk

2,45

1,45

 

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.