Sebastian "Ztrolowany" Nowak to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników we freak fightach. W swojej siódmej walce stanie naprzeciwko Mateuszem "Tarzanem" Leśniakiem. Kto wygra walkę Ztrolowany vs Tarzan?

Ztrolowany vs Tarzan - zakłady bukmacherskie - Prime Show MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Ztrolowany vs Tarzan dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA.

Zakłady na walkę Ztrolowany vs Tarzan znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Ztrolowany vs Tarzan

Kursy na Ztrolowany vs Tarzan, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem w tym pojedynku będzie Tarzan. Kurs na wygraną Mateusza Leśniaka wynosi 1.30, natomiast na Ztrolowanego 2.92.

Typy na Ztrolowany vs Tarzan - Prime Show MMA 5

tarzan ztrolowany

Typy na Ztrolowany vs Tarzan, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Bukmacherzy upatrują ogromnego faworyta w Tarzanie. Takie przewidywania mogą jednak nieco dziwić. Ztrolowany ma za sobą już sześć starć, z których wygrał pięć. Zwłaszcza w ostatnich pojedynkach Sebastian Nowak pokazywał się z bardzo dobrej strony i widać, że rozwija się on z walki na walkę. Tarzan natomiast przeplata wygrane z przegranymi, a dodatkowo wiadomo, że nie trenuje on regularnie.

NASZ TYP: Wygrana Ztrolowanego

Typy na Ztrolowany vs Tarzan - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Ztrolowany vs Tarzan? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). To właśnie tam można obstawiać typy na Prime Show MMA 5.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!