W walce Łukasza Lupy z Patrykiem "Wielkim Bu" Masiakiem kibice powinni zobaczyć potężne wymiany. Obaj zawodnicy mają bowiem czym uderzyć, a dodatkowo lubią się bić. Kto wygra walkę Lupa vs Wielki Bu?

Lupa vs Wielki Bu - zakłady bukmacherskie - Prime Show MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Lupa vs Wielki Bu dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA.

Zakłady na walkę Lupa vs Wielki Bu znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Lupa vs Wielki Bu

Kursy na Lupa vs Wielki Bu, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy w tym starciu faworyzują Patryka Masiaka. Kurs na wygraną Wielkiego Bu wynosi 1.33, natomiast triumf Łukasza Lupy został wyceniony na 2.78.

Typy na Lupa vs Wielki Bu - Prime Show MMA 5

lupa wielki bu

Typy na Lupa vs Wielki Bu, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Zarówno Lupa, jak i Wielki Bu są stworzeni do nokautowania rywali. Obaj dysponują bardzo mocnym ciosem i nie boją się walki w półdystansie. Co prawda podczas jednego z programów promujących galę Lupa założył się z Masiakiem o 50 tysięcy, że walka ta wyjdzie poza pierwszą rundę. Ciężko jednak oszukać instykt, a ten będzie podpowiadał obu, aby iść na całość od samego początku.

NASZ TYP: Koniec w pierwszej rundzie

Typy na Lupa vs Wielki Bu - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Lupa vs Wielki Bu? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). To właśnie tam można obstawiać typy na Prime Show MMA 5.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!