Początkowo Łukasz Karpiński miał zmierzyć się z Soniciem Valerianovem. Ten jednak nie doszedł do porozumienia z organizacją Prime Show MMA. Jego miejsce zajął narzeczony Wiktorii Jaroniewskiej - Damian Kasprzak. Kto wygra walkę Karpiński vs The Karpi?

Karpiński vs The Karpi - zakłady bukmacherskie - Prime Show MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Karpiński vs The Karpi dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA.

Zakłady na walkę Karpiński vs The Karpi znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Karpiński vs The Karpi

Kursy na Karpiński vs The Karpi, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem w tym pojedynku będzie Damian Kasprzak. Kurs na wygraną The Karpi wynosi 1.53, natomiast na Łukasza Karpińskiego 2.20.

Typy na Karpiński vs The Karpi - Prime Show MMA 5

karpinski the karpi

Typy na Karpiński vs The Karpi, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Ciężko przewidywać wynik walki Karpiński vs The Karpi. Obaj bowiem zadebiutują tym pojedynkiem w MMA. Typując to starcie, warto jednak wziąć pod uwagę to, w jaki sposób prowadzi się każdy z zawodników. Karpiński nie stroni od imprezowego stylu życia. Kasprzak natomiast jest blisko związany ze sportem, co powinno przełożyć się chociażby na jego kondycję w czasie walki.

NASZ TYP: Wygrana Damiana Kasprzaka

Typy na Karpiński vs The Karpi - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Karpiński vs The Karpi? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). To właśnie tam można obstawiać typy na Prime Show MMA 5.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!