Paweł Jóźwiak po walkach na FAME MMA oraz High League w końcu stoczy pojedynek w najbliższej dla siebie organizacji, czyli Prime Show MMA. Włodarz FEN-u zmierzy się z Jackiem Murańskim. Kto wygra walkę Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański?

Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański - zakłady bukmacherskie - Prime Show MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA.

Zakłady na walkę Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański

Kursy na Czarny Polak vs Olejnik, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem w tym pojedynku będzie Paweł Jóźwiak. Kurs na wygraną 49-latka wynosi 1.70, natomiast na Jacka Murańskiego 1.91.

Typy na Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański - Prime Show MMA 5

jozwiak muran

Typy na Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Jacek Murański ma za sobą trzy przegrane walki. Według wielu Jóźwiak powinien poradzić sobie z Muranem i dopisać do swojego rekordu drugie zwycięstwo. Trzeba jednak pamiętać z kim mierzył się dotychczas Murański. Jego przeciwnikami byli bowiem znacznie młodsi i silniejsi fizycznie Arkadiusz Tańcula oraz Robert Pasut.

Jeśli Arkadiusz Tańcula nie był w stanie skończyć Jacka Murańskiego przed czasem to tym bardziej nie zrobi tego Jóźwiak. Wytrzymałość jest zatem po stronie Murana. Podobnie powinno być z kondycją, patrząc na to, jak słabo wyglądał pod tym względem Jóźwiak w rewanżowej walce z Najmanem. Siła ciosu również powinna być domeną Murańskiego. Biorąc to wszystko pod uwagę, jeśli Murański zgodnie z zapowiedziami wyjdzie do tej walki bez kontuzji, to powinien być w stanie sprawić niespodziankę.

NASZ TYP: Wygrana Jacka Murańskiego

Typy na Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). To właśnie tam można obstawiać typy na Prime Show MMA 5.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!