Karta Prime Show MMA zawiera kilka czysto sportowych pojedynków. Jednym z nich jest walka Kacpra Miklasza z byłym zawodnikiem Gromdy - Danielem "Hunterem" Więcławskim. Kto wygra walkę Polish Machine vs Hunter?

Polish Machine vs Hunter - zakłady bukmacherskie - Prime Show MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Polish Machine vs Hunter dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA.

Zakłady na walkę Polish Machine vs Hunter znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Polish Machine vs Hunter

Kursy na Polish Machine vs Hunter, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem w tym pojedynku będzie Daniel Więcławski. Kurs na wygraną Huntera wynosi 1.25, natomiast na Kacpra Miklasza 3.21.

Typy na Polish Machine vs Hunter - Prime Show MMA 5

hunter miklasz

Typy na Polish Machine vs Hunter, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Na wstępie warto zaznaczyć, że walka ta odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Ta formuła zdecydowanie premiuje Huntera. W walkach na Gromdzie udowodnił on bowiem, że bardzo dobrze czuje się w wymianach stójkowych. Miklasz natomiast, mimo dość dużego doświadczenia, przegrywa większość walk. Wystarczy powiedzieć, że jego bilans w organizacji FEN wynosi 0-4.

Patrząc na styl obu zawodników, można spodziewać się agresywnego spięcia od pierwszych sekund. Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe walki Miklasza, we wszystkich formułach, aż 15 z 16 kończyło się w pierwszej rundzie! Dodając do tego równie ofensywnie walczącego Huntera spodziewamy się szybkiego zakończenia.

NASZ TYP: Koniec w pierwszej rundzie

Typy na Polish Machine vs Hunter - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Czarny Polak vs Olejnik? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). To właśnie tam można obstawiać typy na Prime Show MMA 5.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!