Walką wieczoru gali Prime Show MMA 5 będzie pojedynek Kasjusza Życińskiego z Dominikiem Zadorą. Starcie to odbędzie się w boksie, jednak obaj zawodnicy zgodzili się na walkę w małych rękawicach do MMA. Kto wygra walkę Don Kasjo vs Zadora?

Don Kasjo vs Zadora - zakłady bukmacherskie - Prime Show MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Don Kasjo vs Zadora dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA.

Zakłady na walkę Don Kasjo vs Zadora znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Don Kasjo vs Zadora

Kursy na Don Kasjo vs Zadora, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy początkowo uważali, że większe szanse będzie miał Dominik Zadora. Z czasem jednak kursy się odwróciły i aktualnie faworytem jest Don Kasjo. Kurs na Życińskiego wynosi 1.55, natomiast wygrana Zadory wyceniana jest na 2.15.

Typy na Don Kasjo vs Zadora - Prime Show MMA 5

kasjo zadora

Typy na Don Kasjo vs Zadora, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Jako że walka ta odbędzie się w małych rękawicach, to powinniśmy być świadkami niezwykle zaciętego boju. Kasjusz nie będzie mógł bowiem chować się za podwójną gardą, którą wykorzystywał we wszystkich swoich ostatnich walkach i dzięki temu wytrzymywał mocne ciosy swoich rywali.

Zadora powinien mieć w tej walce przewagę szybkości i techniki. Kasjusz jest jednak niezwykle odporny i nie powinien ustępować kondycyjnie. Patrząc na ostatnie walki obu, zapowiada nam się długi i wyrównany bój.

NASZ TYP: Pełen dystans

Typy na Don Kasjo vs Zadora - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Don Kasjo vs Zadora? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). To właśnie tam można obstawiać typy na Prime Show MMA 5.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!