Walka Grzegorza Szulakowskiego z Pawełem "Trybsonem" Trybałą to obok walki wieczoru najbardziej sportowa walka na całej karcie walk Prime Show MMA 5. Kto wygra walkę Szuli vs Trybson?

Szuli vs Trybson - zakłady bukmacherskie - Prime Show MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Szuli vs Trybson dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA.

Zakłady na walkę Szuli vs Trybson znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Szuli vs Trybson

Kursy na Szuli vs Trybson, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy nie dają w tym pojedynku większych szans Trybsonowi. Kurs na Szulakowskiego wynosi bowiem zaledwie 1.15, natomiast na Pawła Trybałę 4.14.

Typy na Szuli vs Trybson - Prime Show MMA 5

szuli tybson

Typy na Szuli vs Trybson, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Po stronie Trybsona w tej walce powinna być tylko przewaga gabarytów. Szulakowski wydaje się bowiem lepszy w każdej płaszczyźnie. Co prawda aktualnie jest po czterech porażkach z rzędu, jednak klasa rywali Szuliego była bardzo wysoka. Nie sposób przyrównać ich do zawodników, z którymi mierzył się Trybson w dotychczasowej karierze. Szulakowski powinien zwyciężyć bez większych problemów. Wydaje się jednak, że Trybson dzięki przewadze siły będzie w stanie przetrwać pierwszą rundę.

NASZ TYP: Powyżej 1,5 rundy

Typy na Szuli vs Trybson - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szuli vs Trybson? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). To właśnie tam można obstawiać typy na Prime Show MMA 5.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!