To starcie już w momencie ogłoszenia wywołało wiele kontrowersji. Na gali Prime Show MMA dojdzie bowiem do konfrontacji mężczyzny z kobietą. Kto wygra walkę Puszbarbie vs Piątkowska?

Puszbarbie vs Piątkowska - zakłady bukmacherskie - Prime Show MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Puszbarbie vs Piątkowska dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA.

Zakłady na walkę Puszbarbie vs Piątkowska znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Puszbarbie vs Piątkowska

Kursy na Puszbarbie vs Piątkowska, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy w tej walce bardzo wyraźnie faworyzują kobietę. Kurs na wygraną Ewy Piątkowskiej wynosi zaledwie 1.15, natomiast na Puszbarbie aż 4.14.

Typy na Puszbarbie vs Piątkowska - Prime Show MMA 5

pusz piatkowska

Typy na Puszbarbie vs Piątkowska, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Walka ta odbędzie się w formule bokserskiej. To zdecydowanie premiuje Ewe Piątkowską, która na swoim koncie ma tytuł mistrza świata organizacji WBC. Powinna mieć ona zatem zdecydowaną przewagę techniki i szybkości. Adrian Salwa będzie w tym starciu znacznie cięższy, jednak nie będzie to masa, która będzie działać na jego korzyść.

Piątkowska bez wątpienia powinna być lepsza w tej walce, jednak Puszbarbie w pojedynku z Sobotą udowodnił, że potrafi wytrzymać cały dystans, a z jego odpornością na ciosy również nie jest najgorzej.

NASZ TYP: Wygrana Ewy Piątkowskiej na punkty

Typy na Puszbarbie vs Piątkowska - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Puszbarbie vs Piątkowska? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). To właśnie tam można obstawiać typy na Prime Show MMA 5.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!