W walce otwarcia gali Prime Show MMA 5 zobaczymy pojedynek pomiędzy Ronaldo "Czarnym Polakiem" Mirandą a Tomkiem Olejnikiem. Miranda jest debiutantem natomiast Olejnik w ostatnim starciu zanotował pierwszą wygraną w karierze. Kto wygra walkę Czarny Polak vs Olejnik?

Czarny Polak vs Olejnik - zakłady bukmacherskie - Prime Show MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Czarny Polak vs Olejnik dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA.

Zakłady na walkę Czarny Polak vs Olejnik znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Czarny Polak vs Olejnik

Kursy na Czarny Polak vs Olejnik, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy upatrują zdecydowanego faworyta w debiutancie. Kurs na wygraną Czarnego Polaka wynosi zaledwie 1.17, natomiast na Tomka Olejnika 3.90.

Typy na Czarny Polak vs Olejnik - Prime Show MMA 5

olejnik czarny polak

Typy na Czarny Polak vs Olejnik, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Tomek Olejnik w ostatnim starciu w końcu mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Wygrana nad Robalinim nie jest jednak cennym skalpem. Umiejętności Czarnego Polaka są niewiadomą, jednak w starciu z niezwykle chaotycznie walczącym Olejnikiem trudno nie być faworytem. Miranda wygląda na pewnego siebie i już samo to sprawia, że powinien poradzić sobie z byłym członkiem ekipy Kamerzysty.

NASZ TYP: Wygrana Czarnego Polaka przed czasem

Typy na Czarny Polak vs Olejnik - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Czarny Polak vs Olejnik? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). To właśnie tam można obstawiać typy na Prime Show MMA 5.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!