W co-main evencie gali Prime Show MMA 5 dojdzie do starcia, na które fani czekają już od zeszłego roku. Konflikt pomiędzy Bagietą a Jasiem Kapelą trwa już wiele miesięcy. Do ostatecznej konfrontacji dojdzie już 1 lipca. Kto wygra walkę Bagieta vs Kapela?

Bagieta vs Kapela - zakłady bukmacherskie - Prime Show MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Bagieta vs Kapela dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA.

Zakłady na walkę Bagieta vs Kapela znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Bagieta vs Kapela

Kursy na Bagieta vs Kapela, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Faworytem tego pojedynku według bukmacherów jest Gorzelańczyk. Kurs na Bagietę wynosi 1.37, zaś na Jasia Kapelę 2.62.

Typy na Bagieta vs Kapela - Prime Show MMA 5

bagieta kapela

Typy na Bagieta vs Kapela, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Bagieta znany jest z braku kalkulacji. Podobnie powinno być również w konfrontacji z Kapelą. Gorzelańczyk w MMA ma na swoim koncie już dwa zwycięstwa, jednak trzeba pamiętać z kim się mierzył. Jan Patecki, a zwłaszcza Robalini zdecydowanie nie należą do klasowych zawodników.

Jaś Kapela natomiast w pierwszej walce zaskoczył wszystkich wygrywając z Ziemowitem Kossakowskim, a w kolejnym starciu, mimo porażki, stawił opór faworyzowanemu Skolimowi. Jeśli Kapela przetrwa początkowy napór Bagietki, to bardzo prawdopodobne, że znów zaskoczy kibiców.

NASZ TYP: Wygrana Jasia Kapeli

Typy na Bagieta vs Kapela - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Bagieta vs Kapela? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). To właśnie tam można obstawiać typy na Prime Show MMA 5.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!