Jeśli Paweł Jóźwiak pokona Jacka Murańskiego, to najprawdopodbniej podczas Prime Show MMA 5 stoczy również walkę z Redem. Dla Ernesta Ivandy byłby to debiut w klatce. Kto wygra walkę Paweł Jóźwiak vs Red?

Paweł Jóźwiak vs Red - zakłady bukmacherskie - Prime Show MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Paweł Jóźwiak vs Red dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA.

Zakłady na walkę Paweł Jóźwiak vs Red znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy na Paweł Jóźwiak vs Red

Kursy na Paweł Jóźwiak vs Red, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy upatrują zdecydowanego faworyta w Pawle Jóźwiaku. Kurs na jego zwycięstwo wynosi bowiem 1.25, natomiast na Reda aż 3.21.

Typy na Paweł Jóźwiak vs Red - Prime Show MMA 5

jozwiak red

Typy na Paweł Jóźwiak vs Red, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Paweł Jóźwiak w tej walce powinien mieć przewagę w każdej płaszczyźnie. Prezes FEN ma bowiem znacznie lepsze warunki fizyczne, a także ma już doświadczenie w walkach w klatce. Pozostaje jednak pytanie w jakiej dyspozycji będzie on po walce z Jackiem Murańskim. Wydaje się jednak, że półgodzinna przerwa powinna wystarczyć Jóźwiakowi do wystarczającej regeneracji, aby poradzić sobie z debiutującym rywalem.

NASZ TYP: Wygrana Pawła Jóźwiaka

Typy na Paweł Jóźwiak vs Red - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Paweł Jóźwiak vs Red? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). To właśnie tam można obstawiać typy na Prime Show MMA 5.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!