Albert Sosnowski zakończył karierę w 2017 roku. Teraz zdecydował się jednak na powrót do sportu, aby podczas Clout MMA 2 stoczyć walkę z Remim Gruchałą. Kto wygra walkę Sosnowski vs Remi?

Typy na Sosnowski vs Remi - Clout MMA 2

Sosnowski bez wątpienia nie jest tym samym zawodnikiem co kiedyś. Dragon to klasyczny przykład pięściarza, u którego widać efekty przyjęcia ogromnej ilości ciosów. Już podczas jego ostatnich walk na zawodowych ringach było widać znaczny spadek formy.

Naszym zdaniem Remi Gruchała powinien zdecydowanie pokonać Sosnowskiego. Jest on młodszy, bardziej dynamiczny, a dodatkowo walka odbędzie się w małych rękawicach, do których Sosnowski jest nieprzyzwyczajony. Co innego Remi, który wywodzi się z walk na gołe pięści.

TYP: Remi wygra przed czasem
KURS: 1.35

Kursy na Sosnowski vs Remi

Kursy na Sosnowski vs Remi, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Gruchała jest jednym z największych faworytów na karcie walk Clout MMA 2. Kurs na wygraną Remiego wynosi zaledwie 1.15, natomiast zwycięstwo Alberta Sosnowskiego zostało oszacowane na 4.14.

Sosnowski vs Remi - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Sosnowski vs Remi są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Clout MMA 2, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA.

Zakłady na walkę Sosnowski vs Remi znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Typy na Sosnowski vs Remi - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Sosnowski vs Remi? Jednym z głównych sponsorów organizacji Clout MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Clout MMA 2.

baner clout 2

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!