Długo przyszło nam czekać, na powrót Laluny do klatki, bowiem od jej ostatniej walki minęło 17 miesięcy. Na Clout MMA 2 gwiazda "Królowych Życia" zmierzy się z debiutującą Agnieszką Bobek. Kto wygra walkę Laluna vs Bobek?

Typy na Laluna vs Bobek - Clout MMA 2

Mimo szumnych zapowiedzi Laluna nie pokazała za wiele umiejętności w swoim debiucie na FAME MMA. Trzeba jednak przyznać, że nie boi się przyjąć ciosu i lubi wejść w wymiany, co w walkach freakowych kobiet jest sporym atutem. O umiejętnościach Agnieszki Bobek nie mówi się za wiele, jednak nie wygląda na osobę, która będzie chciała wchodzić w brutalne wymiany. Według nas Laluna zdoła przełamać rywalkę i pokona ją przed czasem.

TYP: Laluna wygra przed czasem
KURS: 1.80

Kursy na Laluna vs Bobek

Kursy na Laluna vs Bobek, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy nie dają większych szans Agnieszcze Bobek. Kurs na wygraną Laluny wynosi bowiem zaledwie 1.20, natomiast triumf Agnieszki został oszacowany na 3.60.

Laluna vs Bobek - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Laluna vs Bobek są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Clout MMA 2, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA.

Zakłady na walkę Laluna vs Bobek znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Typy na Laluna vs Bobek - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Laluna vs Bobek? Jednym z głównych sponsorów organizacji Clout MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Clout MMA 2.

baner clout 2

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!