W walce wieczoru Clout MMA 2 dojdzie do długo wyczekiwanej konfrontacji Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Walka ta odbędzie się w formule boksu w małych rękawicach. Kto wygra walkę Załęcki vs Omielańczuk?

Typy na Załęcki vs Omielańczuk - Clout MMA 2

Formuła boksu sprawia, że aby doszło do szybkiego skończenia, któryś z zawodników musi trafić czystym ciosem. O to jednak może być trudno, gdy obaj będą wypoczęci. W tej walce z pewnością zobaczymy wiele efektownych wymian i mocnych uderzeń. Jednak należy pamiętać, że zarówno Załęcki, jak i Omielańczuk są wytrzymali. Jeśli nie dojdzie do kontuzji, to naszym zdaniem ten pojedynek nie powinien skończyć się w pierwszej rundzie.

TYP: Koniec w 1 rundzie - NIE
KURS: 1.64

Kursy na Załęcki vs Omielańczuk

Kursy na Załęcki vs Omielańczuk, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość zdecydowanym faworytem tego starcia będzie były zawodnik UFC. Kurs na wygraną Omielańczuka wynosi bowiem 1.30, natomiast szansa na wygraną Załęckiego została oszacowana na 2.92.

Załęcki vs Omielańczuk - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Załęcki vs Omielańczuk są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Clout MMA 2, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA.

Zakłady na walkę Załęcki vs Omielańczuk znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Typy na Załęcki vs Omielańczuk - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Załęcki vs Omielańczuk? Jednym z głównych sponsorów organizacji Clout MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Clout MMA 2.

baner clout 2

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!