W jednej z najbardziej sportowych walk na gali Clout MMA 2 Konrad Karwat zmierzy się z Wujaszkiem Fericze. Kto wygra walkę Karwat vs Fericze?

Typy na Karwat vs Fericze - Clout MMA 2

Doświadczenie przemawia za Karwatem. Wiadomo jednak, że Fericze, mimo braku walk, jest w treningu już od kilku lat. Naszym zdaniem ten pojedynek powinien być zdecydowanie bardziej wyrównany, niż wskazują na to kursy. Karwat z pewnością będzie chciał przenieść walkę do parteru, natomiast Fericze spróbuje ustrzelić rywala w stójce. Wydaje się jednak, że obaj trenują już na tyle długo, że żaden z nich nie da się zaskoczyć drugiemu w początkowej fazie walki.

TYP: Powyżej 1,5 rundy
KURS: 1.50

Kursy na Karwat vs Fericze

Kursy na Karwat vs Fericze, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy są zdania, że pojedynek ten powinien zdecydowanie zwyciężyć Karwat. Kurs na jego wygraną wynosi zaledwie 1.12, natomiast szansa na triumf Krzysztofa Ferenca została oszacowana na 4.58.

Karwat vs Fericze - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Karwat vs Fericze są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Clout MMA 2, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA.

Zakłady na walkę Karwat vs Fericze znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Typy na Karwat vs Fericze - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Karwat vs Fericze? Jednym z głównych sponsorów organizacji Clout MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Clout MMA 2.

baner clout 2

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!