Mało kto spodziewał się takiego starcia na jakiejkolwiek gali freakowej. Na Clout MMA 2 dojdzie bowiem do walki dwóch zawodników niemających nawet osiemnastu lat. Na zasadach semi-pro zmierzą się ze sobą brat Lexy oraz Gawronek. Kto wygra walkę Toni Chaplin vs Gawronek?

Typy na Toni Chaplin vs Gawronek - Clout MMA 2

Typując ten pojedynek warto wspomnieć, że odbędzie się on na zasadach semi-pro. Obaj zawodnicy będą zatem w kaskach, co z pewnością zneutralizuje już i tak słabe ciosy, biorąc pod uwagę ich wagę. Z pewnością w tej walce zobaczymy dużo chaosu. Wątpliwe bowiem, że któryś z zawodników przy tak krótkim stażu treningowym będzie w stanie zawalczyć technicznie i mądrze. Jeśli żaden z nich nie spanikuje, to pojedynek ten powinien wyjść poza pierwszą rundę.

TYP: Powyżej 1,5 rundy
KURS: 1.64

Kursy na Toni Chaplin vs Gawronek

Kursy na Toni Chaplin vs Gawronek, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Marcel Gawroński jest największym faworytem na całej karcie walk Clout MMA 2. Kurs na wygraną Gawronka wynosi zaledwie 1.08, natomiast na Toniego Chaplina aż 5.40.

Toni Chaplin vs Gawronek - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Toni Chaplin vs Gawronek są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Clout MMA 2, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA.

Zakłady na walkę Toni Chaplin vs Gawronek znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Typy na Toni Chaplin vs Gawronek - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Toni Chaplin vs Gawronek? Jednym z głównych sponsorów organizacji Clout MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Clout MMA 2.

baner clout 2

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!