Początkowo Dawid Załęcki miał się zmierzyć z legendarnym Jeromem Le Bannerem. Francuz wycofał się jednak z walki na trzy dni przed galą, a jego miejsce zajął Tomasz Sarara. Kto wygra walkę Załęcki vs Sarara?

Typy na Załęcki vs Sarara - Clout MMA 2

Tomasz Sarara zdecydował się przyjąć tę walkę na kilka dni przed galą. Jednak jego doświadczenie jest tak duże, że nie powinien odstawać przygotowaniem, a przede wszystkim umiejętnościami od 46-letniego Dawida Załęckiego. Obaj zawodnicy są wyjątkowo twardzi i wytrzymali. Do tego walczą niezwykle mądrze.

Naszym zdaniem walka potrwa pełen dystans. Niewykluczone, że któryś padnie na deski. Jednak starcie będzie toczyć się w K-1, a zatem nawet po knockdownie będzie czas na oprzytomnienie.

TYP: Pełen dystans
KURS: 2.75

Kursy na Załęcki vs Sarara

Kursy na Załęcki vs Sarara, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Mimo tego, że Sarara dowiedział się o walce zaledwie trzy dni przed galą, bukmacherzy są zdania, że to on jest zdecydowanym faworytem. Kurs na wygraną Tomasza Sarary wynosi bowiem zaledwie 1.20, natomiast na Dawida Załęckiego 3.60.

Załęcki vs Sarara - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Załęcki vs Sarara są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Clout MMA 2, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA.

Zakłady na walkę Załęcki vs Sarara znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Typy na Załęcki vs Sarara - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Załęcki vs Sarara? Jednym z głównych sponsorów organizacji Clout MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Clout MMA 2.

baner clout 2

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!