Jeśli Marcin Najman nie odniesie kontuzji w starciu z Lizakiem, to w drugiej walce na Clout MMA 2 zmierzy się z Adrianem Ciosem. Kto wygra walkę Najman vs Cios?

Typy na Najman vs Cios - Clout MMA 2

Podobnie jak w walce Najmana z Lizakiem nie przewidujemy długiego pojedynku. "El Testoron" z pewnością w swoim stylu błyskawicznie ruszy na rywala z ciosami i albo zdoła go znokautować, albo sam opadnie z sił. Dodatkowo Najman będzie już po jednej walce, a więc od samego początku będzie nieco zmęczony.

TYP: Poniżej 1,5 rundy
KURS: 1.60

Kursy na Najman vs Cios

Kursy na Najman vs Cios, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Rzadko zdarza się, że Marcin Najman jest faworytem. Taka sytuacja ma jednak miejsce przy okazji tego starcia. Kurs na zwycięstwo Najmana to 1.60, natomiast na Adriana Ciosa 2.06.

Najman vs Cios - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Najman vs Cios są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Clout MMA 2, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA.

Zakłady na walkę Najman vs Cios znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Typy na Najman vs Cios - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Najman vs Cios? Jednym z głównych sponsorów organizacji Clout MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Clout MMA 2.

baner clout 2

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!