Niewykluczone, że to starcie będzie najbardziej wyczekiwaną walką gali Clout MMA 2. Nikita zmierzy się z mamą Daniela Magicala, która tym samym zadebiutuje w MMA. Kto wygra walkę Goha Magical vs Nikita?

Typy na Goha Magical vs Nikita - Clout MMA 2

O wyniku tej walki może zadecydować całkowity przypadek. Lepsze warunki fizyczne ma matka Magicala, jednak wątpliwe, że będzie to miało jakikolwiek wpływ na przebieg pojedynku. Naszym zdaniem starcie to skończy się w pierwszej rundzie. Goha może pokonać Nikitę, jednak musi to zrobić na samym początku walki. Jeśli jej się nie uda, to prawdopodobnie zabraknie jej sił do kontynuowania starcia. Tyle lat fatalnego prowadzenia się z pewnością będzie miało bowiem wpływ na jej kondycję.

TYP: Koniec w 1 rundzie
KURS: 1.50

Kursy na Goha Magical vs Nikita

Kursy na Goha vs Nikita, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Na ten moment faworytką jest Nikita. Kurs na wygraną Nikoli wynosi 1.20, natomiast triumf Zwierzyńskiej został oszacowany na 3.60. Warto jednak zaznaczyć, że tuż po ogłoszeniu walki kursy rozkładały się całkowicie odwrotnie, bowiem to pani Gosia była faworytką w stosunku 1.40 do 2.50.

Goha Magical vs Nikita - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Goha Magical vs Nikita są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Clout MMA 2, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA.

Zakłady na walkę Goha Magical vs Nikita znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Typy na Goha Magical vs Nikita - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Goha Magical vs Nikita? Jednym z głównych sponsorów organizacji Clout MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Clout MMA 2.

baner clout 2

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!