Walka Denisa Labrygi z Kamilem Mindą będzie co-main eventem gali Clout MMA 2. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w K-1 w małych rękawicach, a więc fani zobaczą stójkowy pojedynek. Kto wygra walkę Labryga vs Minda?

Typy na Labryga vs Minda - Clout MMA 2

Obaj zawodnicy prezentują ofensywny styl walki. Lubią wdać się w wymianę, jednak ich defensywa pozostawia wiele do życzenia. Kamil Minda w swojej karierze przegrał cztery starcia, z których trzy właśnie po ciosach. Labryga natomiast jeszcze nie został znokautowany, ale dawał się trafiać w prawie każdej swojej walce. Według nas połączeniu dwóch tak mocno bijących zawodników i zarazem tak dziurawych w obronie musi skończyć się przerwaniem przed czasem.

TYP: Mniej niż 2,5 rundy
KURS: 1.50

Kursy na Labryga vs Minda

Kursy na Labryga vs Minda, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów tę walkę powinien wygrać Labryga. Kurs na zwycięstwo Denisa wynosi 1.43, natomiast na Kamila Mindę 2.43.

Labryga vs Minda- zakłady bukmacherskie - Clout MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Labryga vs Minda są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Clout MMA 2, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA.

Zakłady na walkę Labryga vs Minda znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Typy na Labryga vs Minda - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Labryga vs Minda? Jednym z głównych sponsorów organizacji Clout MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Clout MMA 2.

baner clout 2

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!