Wszystko wskazuje na to, że Marcin Najman na gali Clout MMA 2 stoczy dwie walki. W pierwszej zmierzy się z ważącym około 40 kilogramów mniej Piotrem "Lizakiem" Lizakowskim. Kto wygra walkę Najman vs Lizak?

Typy na Najman vs Lizak - Clout MMA 2

Walki Marcina Najmana charakteryzują się głównie tym, że szybko się kończą. "El Testosteron" ma na koncie czternaście starć w MMA, z których aż dziesięć skończyło się w pierwszej rundzie, a sześć trwało mniej niż minutę. Te statystyki wskazują na to, że pojedynek z Lizakiem również powinien zakończyć się stosunkowo szybko. Zwłaszcza jeśli potwierdzą się zapowiedzi Lizakowskiego, który twierdzi, że od pierwszych sekund chce pójść z Najmanem na wymianę.

TYP: Poniżej 1,5 rundy
KURS: 1.91

Kursy na Najman vs Lizak

Kursy na Najman vs Lizak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów większe szanse w tej walce ma Piotr Lizakowski. Kurs na wygraną Lizaka wynosi 1.40, natomiast wygrana Najmana została oszacowana na 2.52.

Najman vs Lizak - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Najman vs Lizak są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Clout MMA 2, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA.

Zakłady na walkę Najman vs Lizak znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Typy na Najman vs Lizak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Najman vs Lizak? Jednym z głównych sponsorów organizacji Clout MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Clout MMA 2.

baner clout 2

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!