Po poniedziałkowej konferencji wiele wskazywało na to, że to starcie nie odbędzie się przez kontuzję Rataja. Ostatnie informacje potwierdzają jednak, że finalnie do tej konfrontacji dojdzie. Kto wygra walkę Rataj vs Dzik?

Typy na Rataj vs Dzik - Prime MMA 6

Według bukmacherów starcie to nie ma faworyta. Jednak naszym zdaniem pojedynek ten powinien wygrać Dzik. Rataj jest co prawda bardziej doświadczony, jednak w swoich dotychczasowych walkach pokazał bardzo przeciętne umiejętności. Na przebieg pojedynku może wpłynąć też kontuzja, której Rataj doznał na konferencji w tym tygodniu. Uraz kostki z pewnością utrudni mu poruszanie. Umiejętności Dzika są niewiadomą, ale jeśli prezentuje chociaż przyzwoicie, to powinien poradzić sobie w tej walce.

TYP: Dzik
KURS: 1.80

Kursy na Rataj vs Dzik

Kursy na Rataj vs Dzik, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów ta walka będzie najbardziej wyrównanym starciem na całej karcie walk Prime MMA 6. Kurs na obu zawodników jest bowiem taki sam i wynosi 1.80.

Rataj vs Dzik - zakłady bukmacherskie - Prime MMA 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Rataj vs Dzik są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna.

Zakłady na walkę Rataj vs Dzik znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Typy na Rataj vs Dzik - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Rataj vs Dzik? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Prime MMA 6.

baner prime

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!