Na gali Prime MMA 6 dojdzie do tylko jednego starcia kobiet. Zmierzą się w nim Patrycja Izydorczyk oraz mająca na swoim koncie starty w Kingpyn Boxing Ola Daniel. Kto wygra walkę Izydorczyk vs Ms. Danielka?

Typy na Izydorczyk vs Ms. Danielka - Prime MMA 6

Zdecydowaną faworytką tego starcia będzie Ola Daniel. Ma ona bowiem już na swoim koncie dwie walki w boksie. Obie przegrała, jednak pokazała, że nie boi się bić i przyjąć ciosu, co w walkach freakowych jest niezwykle ważne. Umiejętności Izydorczyk to jak na razie niewiadoma. Typując to starcie, warto zwrócić uwagę, że walki kobiet często toczą się na pełnym dystansie. Formuła bokserska bez wątpienia temu sprzyja, bowiem nawet w przypadku knockdownu nie będzie możliwości dobicia rywalki.

TYP: Walka skończy się na punkty
KURS: 2.25

Kursy na Izydorczyk vs Ms. Danielka

Kursy na Izydorczyk vs Ms. Danielka, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowaną faworytką jest Danielka. Kurs na zwycięstwo Oli Daniel wynosi 1.17, natomiast szansa na wygraną Patrycji Izydorczyk została oszacowana na 3.90.

Izydorczyk vs Ms. Danielka - zakłady bukmacherskie - Prime MMA 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Izydorczyk vs Ms. Danielka są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna.

Zakłady na walkę Izydorczyk vs Ms. Danielka znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Typy na Izydorczyk vs Ms. Danielka - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Izydorczyk vs Ms. Danielka? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Prime MMA 6.

baner prime

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!