Podczas gali Prime MMA dojdzie do starcia dwóch zwycięzców z poprzedniej edycji. The Karpi, znany lepiej jako chłopak Wiktorii Jaroniewskiej, zmierzy się z Ronaldo Mirandą, czyli pogromcą Tomka Olejnika. Kto wygra walkę The Karpi vs Czarny Polak?

Typy na The Karpi vs Czarny Polak - Prime MMA 6

Czarny Polak w swojej debiutanckiej walce pokonał Tomka Olejnika, ale trzeba zaznaczyć, że nie zaprezentował wysokich umiejętności. The Karpi natomiast przy okazji wygranej z Łukaszem Karpińskim pokazał, że trenuje już od dłuższego czasu, potrafi się bić, a do tego jest opanowany i metodyczny. To wszystko powinno sprawić, że w sobotę zanotuje drugie zwycięstwo przed czasem.

TYP: Poniżej 2,5 rundy
KURS: 1.50

Kursy na The Karpi vs Czarny Polak

Kursy na The Karpi vs Czarny Polak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów Damian Kasprzak jest największym faworytem na całej karcie walk Prime MMA 6. Kurs na zwycięstwo The Karpi wynosi zalewie 1.13, natomiast szansa na wygraną Czarnego Polaka została oszacowana na 4.42.

The Karpi vs Czarny Polak - zakłady bukmacherskie - Prime MMA 6

Zakłady bukmacherskie na walkę The Karpi vs Czarny Polak są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna.

Zakłady na walkę The Karpi vs Czarny Polak znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Typy na The Karpi vs Czarny Polak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę The Karpi vs Czarny Polak? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Prime MMA 6.

baner prime

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!