W co-main evencie gali Prime MMA 6 kibice zobaczą starcie 53-latka z 51-latkiem. Jacek Murański zmierzy się bowiem z debiutującym w MMA Maciejem Wiewiórką, czyli ojcem Maksymiliana Wiewiórki znanego z FAME MMA. Kto wygra walkę Muran vs Stary Wiewiór?

Typy na Muran vs Stary Wiewiór - Prime MMA 6

O Macieju Wiewiórce wiadomo niewiele. Stary Wiewiór nie wygląda jednak na postać, która ma doświadczenie w sportach walki bądź w starciach ulicznych. Jacek Murański jest natomiast dość surowy technicznie, jednak nie można mu odmówić zaciętości i agresywnego stylu w klatce. To powinno wystarczyć, aby pokonać Macieja Wiewiórkę, który przy pierwszej ostrzejszej wymianie może spanikować.

TYP: Powyżej 1,5 rundy
KURS: 1.70

Kursy na Muran vs Stary Wiewiór

Kursy na Muran vs Stary Wiewiór, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Muran. Kurs na zwycięstwo Jacka Murańskiego wynosi bowiem zaledwie 1.25, natomiast szansa na wygraną Macieja Wiewiórki została oszacowana na 3.21.

Muran vs Stary Wiewiór - zakłady bukmacherskie - Prime MMA 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Muran vs Stary Wiewiór są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna.

Zakłady na walkę Muran vs Stary Wiewiór znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Typy na Muran vs Stary Wiewiór - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Muran vs Stary Wiewiór? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Prime MMA 6.

baner prime

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!