W jednej z walk na gali Prime MMA 6 dojdzie do starcia dwóch zawodowych sportowców. Znany z KSW Grzegorz Szulakowski zmierzy się z Rafałem Jackiewiczem. Pojedynek ten odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach. Kto wygra walkę Szuli vs Jackiewicz?

Typy na Szuli vs Jackiewicz - Prime MMA 6

Bukmacherzy wyraźnie faworyzują Szulakowskiego. Według nas takie przewidywania mogą jednak dziwić. W ostatnich latach już nie raz byliśmy świadkami walki bokserskiej, w której mierzył się zawodnik MMA z pięściarzem. Za każdym razem zwycięsko z takiej potyczki wychodził ten drugi. Na korzyść Szuliego z pewnością będzie działał fakt, że do starcia dojdzie w rękawicach od MMA. Naszym jednak zdaniem nie wolno skreślać Jackiewicza i w naszym typowaniu stawiamy właśnie na niego. Mimo że jest on już daleko poza swoim najlepszym okresem, to wciąż ma duże szanse z Szulim w konfrontacji bokserskiej.

TYP: Rafał Jackiewicz
KURS: 3.79

Kursy na Szuli vs Jackiewicz

Kursy na Szuli vs Jackiewicz, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Mimo tego, że to Jackiewicz wywodzi się z boksu, to zdecydowanym faworytem jest Szuli. Kurs na zwycięstwo Grzegorza Szulakowskiego wynosi zaledwie 1.18, natomiast szansa na wygraną Rafała Jackiewicza została oszacowana na 3.79.

Szuli vs Jackiewicz - zakłady bukmacherskie - KSW 87

Zakłady bukmacherskie na walkę Szuli vs Jackiewicz są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna.

Zakłady na walkę Szuli vs Jackiewicz znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Typy na Szuli vs Jackiewicz - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szuli vs Jackiewicz? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Prime MMA 6.

baner prime

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!