Bagieta początkowo na gali Prime MMA 6 miał zmierzyć się z nieznanym szerszej publiczności Hubertem "Protipperem" Bąkiem. Ten jednak doznał kontuzji i w jego miejsce wskoczył Tomek Olejnik. Kto wygra walkę Bagieta vs Olejnik?

Typy na Bagieta vs Olejnik - Prime MMA 6

Olejnik to według wielu jeden z najgorszych freak fighterów w historii. Nie posiada on praktycznie żadnych umiejętności. Gorzelańczyk również nie należy do klasowych zawodników, jednak nie boi się bić i w swoich starciach udowodnił, że jest znacznie lepszych zawodnikiem od Olejnika. Przewidujemy tu szybkie rozstrzygnięcie i zwycięstwo Bagiety w pierwszej odsłonie.

TYP: Koniec w 1 rundzie
KURS: 1.80

Kursy na Bagieta vs Olejnik

Kursy na Bagieta vs Olejnik, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bagieta jest jednym z największych faworytów na karcie walk Prime MMA 6. Kurs na zwycięstwo Michał Gorzelańczyk wynosi 1.17, natomiast szansa na wygraną Tomka Olejnika została oszacowana na 3.90.

Bagieta vs Olejnik - zakłady bukmacherskie - Prime MMA 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Bagieta vs Olejnik są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna.

Zakłady na walkę Bagieta vs Olejnik znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Typy na Bagieta vs Olejnik - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Bagieta vs Olejnik? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Prime MMA 6.

baner prime

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!