Na gali Prime MMA 6, po ponad czterech latach przerwy od startów, do klatki powróci Artur Głuchowski. Zawodnik trenujący na co dzień w Czerwonym Smoku zmierzy się z Kacprem Miklaszem. Kto wygra walkę Miklasz vs Głuchowski?

Typy na Miklasz vs Głuchowski - Prime MMA 6

Kacper Miklasz na ostatniej gali Prime MMA popisał się efektownym nokautem na Danielu "Hunterze" Więcławskim. Należy jednak pamiętać, że wcześniejsze występy Miklasza były rozczarowujące. Jego rekord, biorać pod uwagę wszystkie formuły w jakich walczył, to 7-10. Artur Głuchowski to natomiast niezwykle doświadczony zawodnik, który zawodowy debiut zaliczył już w 2006 roku. Jego staż treningowy jest zatem zdecydowanie dłuższy niż Miklasza.

Ten, kto śledzi poczynania Głuchowskiego, z pewnością wie, że mimo długiej przerwy od startów jest on w ciągłym treningu. O jego wysokim poziomie może świadczyć fakt, że nie tak dawno pomagał on w przygotowaniach do walki zawodnikowi Bellatora - Slimowi Trabelsiemu. W naszym typowaniu stawiamy na bardziej doświadczonego Głuchowskiego.

TYP: Artur Głuchowski
KURS: 1.55

https://www.instagram.com/p/Cx7jW4rs02D/

Kursy na Miklasz vs Głuchowski

Kursy na Miklasz vs Głuchowski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W tym starciu bukmacherzy nieznacznie faworyzują Głuchowskiego. Kurs na zwycięstwo Głuchego wynosi bowiem 1.55, natomiast szansa na wygraną Kacpra Miklasza została oszacowana na 2.15.

Miklasz vs Głuchowski - zakłady bukmacherskie - Prime MMA 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Miklasz vs Głuchowski są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna.

Zakłady na walkę Miklasz vs Głuchowski znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Typy na Miklasz vs Głuchowski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Miklasz vs Głuchowski? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Prime MMA 6.

baner prime

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!