Galę Prime MMA 6 otworzy walka Erwina Burzyńskiego z Mateuszem Górskim. Pojedynek ten odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Kto wygra walkę Erwin vs Mister Matii?

Typy na Erwin vs Mister Matii - Prime MMA 6

W tym pojedynku faworyt wydaje się oczywisty. Erwin Burzyński jest blisko związany ze sportami walki już od wielu lat, a jego stylem bazowym jest właśnie K-1. Mateusz Góski natomiast przygotowuje się od pewnego czasu do debiutu w klatce. Jednak jego staż treningowy jest zdecydowanie uboższy od Burzyńskiego. Według nas Erwin powinien zwyciężyć to starcie zdecydowanie i typujemy jego wygraną przed czasem.

TYP: Erwin wygra przed czasem
KURS: 1.45

Kursy na Erwin vs Mister Matii

Kursy na Erwin vs Mister Matii, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest bardzie doświadczony Erwin. Kurs na zwycięstwo Erwina Burzyńskiego wynosi 1.22, natomiast szansa na wygraną Mateusza Góskiego została oszacowana na 3.43.

Erwin vs Mister Matii - zakłady bukmacherskie - Prime MMA 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Erwin vs Mister Matii są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna.

Zakłady na walkę Erwin vs Mister Matii znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Typy na Erwin vs Mister Matii - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Erwin vs Mister Matii? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Prime MMA 6.

baner prime

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!