W jednym z najważniejszych starć na gali Prime MMA 6 dojdzie do konfrontacji Mateusza "Tarzana" Leśniaka z Adamem Soroko. Dla obu zawodników będzie to trzeci pojedynek w organicji Prime MMA. Kto wygra walkę Tarzan vs Soroko?

Typy na Tarzan vs Soroko - Prime MMA 6

Styl walki Tarzana i Adama Soroko sprawia, że ten pojedynek najprawdopodobniej zakończy się już w pierwszej rundzie. Obaj nie kalkulują i chętnie wdają się w efektowne wymiany. Dziwią nieco tak niskie kursy na Tarzana. Bukmacherzy najprawdopodobniej faworyzują go ze względu na większe gabaryty. Naszym jednak zdaniem starcie to może pójść w każdą ze stron, bowiem gdy Soroko trafi, to jest w stanie znokautować Tarzana.

TYP: Koniec w 1 rundzie
KURS: 2.50

Kursy na Tarzan vs Soroko

Kursy na Tarzan vs Soroko, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Mateusz Leśniak. Kurs na zwycięstwo Tarzana wynosi 1.22, natomiast szansa na wygraną Adama Soroko została oszacowana na 3.43.

Tarzan vs Soroko - zakłady bukmacherskie - Prime MMA 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Tarzan vs Soroko są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna.

Zakłady na walkę Tarzan vs Soroko znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Typy na Tarzan vs Soroko - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Tarzan vs Soroko? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Prime MMA 6.

baner prime

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!