W walce wieczoru gali Prime MMA 6 kibice zobaczą prawdziwy hit! Don Kasjo zmierzy się z Pawłem Tyburskim w boksie w małych rękawicach. To zestawienie gwarantuje emocje. Kto wygra walkę Don Kasjo vs Tyburski?

Typy na Don Kasjo vs Tyburski - Prime MMA 6

Walka Don Kasjo vs Tyburski została zakontraktowana na dystansie trzech rund po trzy minuty. Jest to wyjątkowo krótki czas jak na formułę bokserską. Kasjo zapowiada, że już dawno nie był tak dobrze przygotowany do pojedynku. Jeśli te słowa się potwierdzą, to być może uda mu się wypunktować Tyburskiego. Życiński nie ma jednak nokautującego ciosu. Tyburski natomiast największe szanse będzie miał w pierwszej rundzie. W przypadku gdy nie ustrzeli Don Kasjo w przeciągu pierwszych minut, to w kolejnych odsłonach jego ciosy bez wątpienia nie będą już aż tak mocne.

TYP: Walka zakończy się na punkty
KURS: 1.80

Kursy na Don Kasjo vs Tyburski

Kursy na Don Kasjo vs Tyburski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów szanse w tej walce są niezwykle wyrównane. Kurs na obu zawodników jest bowiem identyczny i wynosi po 1.80.

Don Kasjo vs Tyburski - zakłady bukmacherskie - Prime MMA 6

Zakłady bukmacherskie na walkę Don Kasjo vs Tyburski są dostępne wyłącznie u bukmachera Fortuna. Fortuna to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji Prime Show MMA, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna.

Zakłady na walkę Don Kasjo vs Tyburski znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Typy na Don Kasjo vs Tyburski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Don Kasjo vs Tyburski? Jednym z głównych sponsorów organizacji Prime Show MMA jest bukmacher Fortuna. To właśnie ten bukmacher na wyłączność wystawia typy na Prime MMA 6.

baner prime

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!